İnşaat İşçisi Ağaca Asılı Bulundu,Cebinde Çıkan Not Yürek Yaktı

Denizli Pamukkale'de iğde ağacına asılı halde bulunan inşaat işçisinin cebinden borç ödeme ihtarnamesi çıktı.

İnşaat İşçisi Ağaca Asılı Bulundu,Cebinde Çıkan Not Yürek Yaktı

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde, inşaatlarda sıvacılık yapan Süleyman K. (43), iğde ağacına asılı halde bulundu. İntihar ettiği belirlenen Süleyman K.'nin cebinden, borç ihtarnamesi çıktı.

AĞACA ASILI HALDE BULUNDU

Pamukkale'nin Gökpınar baraj göleti yakınlarından geçen vatandaşlar, ağaca asılı halde bir kişiyi görünce, polise ve sağlık ekibine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekibi, ağaçta asılı olan kişinin öldüğünü belirledi. Polis ise ölen kişinin Süleyman K. olduğunu tespit etti. Savcının olay yerinde yaptığı inceleme sonrası, Süleyman K.'nin cesedi otopsi için Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Adli Tıp morguna kaldırıldı.


İNŞAAT İŞÇİSİNİN CEBİNDEN BORÇ İHTARNAMESİ ÇIKTI

İğde ağacına kendini iple asarak intihar ettiği ve inşaatlarda sıvacılık yaptığı belirtilen Süleyman K.'nin cebinden, borç ödeme ihtarnamesinin çıktığı öğrenildi. Polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mözcan
Mözcan - 10 ay Önce

SAYIN editör urganayım sizi takip ediyor başarılı habercilik yapıyor tarafsızlığını koruma noktasında hassas davrandığınızı hissettiriyorsunuz fakat yerel bir internet haber sitesi olarak ulusal çapta önem arz etmediği sürece denizlinin pamukkale ilçesindeki gibi gündelik haberlerden uzak durunuz nacizane okur tavsiyesidir saygılarımla

SIRADAKİ HABER