Emine Bulut Cinayetinin Ardından Korkunç Paylaşım!

İzmir'in Torbalı ilçesinde bir şahıs, Emine Bulut cinayetinin ardından, "Bir kadın ölüyorsa hak ediyordur" yazdı. Boşanma aşamasında olduğu eşinin de sonunun Emine Bulut gibi olacağını söyleyen şahıs gözaltına alındı.

Emine Bulut Cinayetinin Ardından Korkunç Paylaşım!

İzmir'in Torbalı ilçesinde ikamet eden ve eşiyle boşanma sürecinde olan bir şahıs, sosyal medya üzerinden Emine Bulut cinayetini savunarak kendi eşinin de sonunun Emine Bulut gibi olacağını yazdı. "Bir kadın ölüyorsa hak ediyordur" diyen şahıs, korkunç paylaşım sonrası gözaltına alındı.

"Benim Eşimin Sonucu Da Böyle Olacak"

Kırıkkale'de, Emine Bulut'un 10 yaşındaki kızının yanında eski kocası tarafından bir kafede öldürülmesine tepkiler dinmek bilmezken, Torbalı ilçesinde bu kadarda olmaz denilen bir olay yaşandı. Ayrancılar Mahallesi'nde ikamet eden S.Ç., sosyal medya hesabı üzerinden korkunç bir paylaşım yaptı. Eşiyle boşanma sürecinde olan S.Ç. Emine Bulut cinayetiyle ilgili, "Bir kadın ölüyorsa hak ediyordur. Benim eşimin sonucu da böyle olacak" yazdı.

Gözaltına Alındı

Paylaşım sonrası şahıs büyük tepki gördü. Binlerce kullanıcı, yazılanları paylaşıp Emniyet Genel Müdürlüğünü etiketledi. Şahıs, bu şikayetlerin ardından da gözaltına alındı. S.Ç.'nin, emniyetteki işlemlerinin ardından Torbalı Adliyesine sevk edilmesi bekleniyor.

İşte o paylaşım:

İHA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mesut
Mesut - 4 hafta Önce

Adamın yaptığı yanlış ama bu kadınlarıda frenlemek lazım hiçmi suçları yok bundanda bahsedin hep erkeklere yüklenmeyin kadınlarda masum değil

murat caner
murat caner @Mesut - 4 hafta Önce

adamsın mesut uyanin kadinlar birlik oluyo erkekler ayağa kalkın artık

Kubra
Kubra - 4 hafta Önce

Mesut sen niye sürekli kadına şiddet haberlerinin altına yorum yaziyorsun. Sapik misin katil misin?

Yıldız
Yıldız - 4 hafta Önce

Ölen bir kadın, yetim kalan bir çocuk var. Hala daha sidik yarıştırıyorsunuz... Kadın suçluysa adam da çeksin gitsin kardeşim 4 sene olmuş ayrılalı, neyin namusundan bahsediyor? Canı veren o mu da canı almaya kendini layık görüyor? Basbaya egosuna yedirememiş belli..
Kadın veya erkek demiyorum, insanlar ne yaparlarsa yapsınlar bunu haketmiyorlar. Allah bile kendine isyan edeni, vucudunu satanın canını almıyor, bu p3zevenk kim oluyor? Savunan herkeste katil potansiyeli vardır. Mesutt... Şikayet edilebilirsin..

SIRADAKİ HABER