Emeklilere Müjde!

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, ikramiye ödemelerine ilişkin yazılı bir açıklama yapmış ve ikramiyelerin ödeneceği tarihi açıklamıştı.

Emeklilere Müjde!

İKRAMİYLER YARIN HESAPTA OLACAK

Yaklaşık 12 milyon emekliye Ramazan Bayramı ikramiyelerinin 31 Mayıs’ta ödeneceğini bildiren Selçuk, ödenecek ikramiye miktarının ise 10,7 milyar lira olduğunu belirtti.

EMEKLİ SANDIĞI EMEKLİ MAAŞLARI 3 HAZİRAN'DA

Emekli Sandığı emeklilerinin aylıklarının her ayın 1’i ile 5’i arasında ödendiğini hatırlatan Selçuk, 4 ve 5 Haziran’a denk gelen aylık ödemelerinin Ramazan Bayramı dolayısıyla 3 Haziran Pazartesi günü yapılacağını kaydetti.

“EMEKLİLERİN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Emeklilerin yanında olmaya devam edeceklerini belirten Bakan Selçuk, “Çalışarak ülkemizin kalkınmasına katkı sunan, üreten, alın teri döken, ülkemizin her bir karışında emeği ve hizmeti olan emeklilerimize ikramiyelerinin hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum. Şimdiden aileleri ile birlikte hayırlı bayramlar geçirmelerini diliyorum“ dedi.

İKİNCİ İKRAMİYE KURBAN BAYRAMI ÖNCESİ

Emeklilerin alacağı bir diğer ikramiye ise Kurban Bayramı öncesi ödenecek. İkramiyenin ne zaman yatacağı kesin olarak Kurban Bayramı öncesi açıklanacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaş
vatandaş - 3 hafta Önce

zaten belini devleteveren insanlar devleti olmuşuz asgari ücreli neyapsin

SIRADAKİ HABER