699 sayılı son KHK TSK Emniyet İsim İsim İhraç Listesi Resmi Gazete

699 sayılı KHK ihraçları ile ilgili son açıklama Başbakan Binali Yıldırım'dan geldi. Başbakan Yıldırım'ın açıklamasına göre son KHK ile ihraç edilenlerin listesi 6 Temmuz'da resmi gazete ile duyrulacak. Son KHK ile ihraç edilenlerin listesi açıklanır açıklanmaz buradan detaylara ulaşabilirsiniz.

699 sayılı son KHK TSK Emniyet İsim İsim İhraç Listesi Resmi Gazete

KHK TSK Emniyet ihraç listesi yayınlandımı? 699 sayılı 2018 KHK son yeni KHK ihraç listesi gibi aradıklarınıza buradan erişebilirsiniz.Başbakan, yeni KHK'da ihraç edilenlerin listesiyle ilgili de ipuçları verdi. Başbakan Yıldırım, ihraç edilenlerin listesinin ağırlıklı olarak Emniyet ve TSK mensuplarından oluşacağını açıkladı. Başbakan Binali Yıldırım, dünkü açıklamasında bugünü işaret ederek, 'Son KHK yarın yayımlanacak' demişti. 699 sayılı KHK İhraç listesine ulaşabilmek için bu haberimizden yararlanabilirsiniz. 

Başbakan Yıldırım’dan KHK açıklaması


Başbakan Binali Yıldırım, bu gece bir KHK yayınlanacağını açıkladı. Başbakan Binali Yıldırım, bu gece bir OHAL Kanun Hükmünde Kararnamesi'nin (KHK) yayınlanacağını söyledi. KHK’nın içeriğinde ihraçların olacağını açıklayan Yıldırım, KHK ile ihraçların ağırlıklı olarak Emniyet ve TSK'dan olacağını kaydetti. Son ve yeni KHK ihraç listesinin PDF dökümü resmi gazetede yayınlanır yayınlanmaz haberimizde yer alacak.

699 SAYILI KHK AÇIKLANIYOR! BAŞBAKAN: İHRAÇLAR EMNİYET VE TSK'DAN OLACAK


699 sayısı KHK Resmi Gazete'de yayınlanıyor! Başbakan Binali Yıldırım, bu gece Resmi Gazete'de yayınlanması beklenen yeni Kanun Hükmünde Kararname ile ilgili açıklama yaptı. Yıldırım, yeni ve en son KHK olacak olan 699 sayılı KHK'nın bu gece yayınlanacağını söyledi.

YENİ KHK İLE İHRAÇ EDİLENLERİN LİSTESİ

 İHRAÇ LİSTESİ

699khk.pdf

Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2018, 00:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER