Suriye'den seken kurşunla yaralanan inşaat işçisi mağdur oldu

Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinde, evinde otururken nereden geldiği belli olmayan merminin isabet etmesi sonucu çenesinden yaralanan Ahmet Özer'e Şanlıurfa Valiliği tarafından bağlanan maaş kesildi. 21 Ocak 2013 yılında Suriye sınırı yakınlarında Aydın

Suriye'den seken kurşunla yaralanan inşaat işçisi mağdur oldu

Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinde, evinde otururken nereden geldiği belli olmayan merminin isabet etmesi sonucu çenesinden yaralanan Ahmet Özer'e Şanlıurfa Valiliği tarafından bağlanan maaş kesildi.

21 Ocak 2013 yılında Suriye sınırı yakınlarında Aydınlık Mahallesi'ndeki evinde gece yaralanan ve Ceylanpınar Devlet Hastanesi'nde yapılan müdahalenin ardından Şanlıurfa'ya sevk edilen Özer'in boynuna isabet eden kurşun, özel bir hastanede yapılan ameliyatla çıkarıldı. 3 Çocuk Babası İnşaat işçisi Ahmet Özer'in akşam yemeği yedikleri sırada Suriye'den atılan merminin duvarı delip eşine isabet ettiğini söyledi.

İnşaat İşçisi Ahmet Özer,”Yaralandıktan sonra 15 gün yoğun bakımda yattım olayı hatırlamıyorum vücudum eskisi gibi değil  iş yapamıyorum çok mağdur oldum bir yıl geçtikten sonra Valilik bana maaş bağladı aylık 1 Bin 100 Lira alıyordum daha sonra maaşım kesildi benden sağlık raporu çıkarmamı istiyorlar benim dışım iyi gözüküyor fakat içim kötü durumda çene kemiğim yok platin takıyorum ne yapacağımı bilmiyorum normal yiyecek yiyemiyorum çenem olmadığından daha çok sulu yiyeceklerle besleniyorum benim çocuklarım mağdur oldu. Benden sağlık raporu isteniyor fakat benim vücudum sağlam göründüğünden sağlık raporu vermezler ben şimdi yetkilerden yardım bekliyorum inşaat işçisiydim eski eşimi yapamıyorum maaşım tekrar bağlanmasını istiyorum” dedi.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER