Göncü, “Dik durduk ama diklenmedik”

Murat ÇİFTÇİ AK Parti Şanlıurfa il Kadın Kolları Başkanlığı il kongresi GAP TEM Salonunda gerçekleştirildi. Kongreye AK Parti Şanlıurfa Milletvekillerinden Yahya Akman,Emin Önen,Kasım Gülpınar Zeynep Karahan Uslu, Halil Özcan, Mehmet Akyürek, AK Parti

Göncü, “Dik durduk ama diklenmedik”

Murat ÇİFTÇİ

AK Parti Şanlıurfa il Kadın Kolları Başkanlığı il kongresi GAP TEM Salonunda gerçekleştirildi.

Kongreye AK Parti Şanlıurfa Milletvekillerinden Yahya Akman,Emin Önen,Kasım Gülpınar Zeynep Karahan Uslu, Halil Özcan, Mehmet Akyürek, AK Parti Diyarbakır Milletvekili Oya Eronat, AK Parti Bursa Milletvekili Canan Candemir, AK Parti Şanlıurfa il Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz'ın yani sıra çok sayıda AK Partili Kadın üyeler katıldı.

Tek liste halinde gidilen kongrede mevcut Başkan Aysel Göncü tekrardan AK Parti Kadın Kolları Başkanı olarak seçildi.

Kongrenin açılış konuşmasını AK Parti Kadın Kolları Başkanı Aysel Göncü gerçekleştirdi.

Göncü, “Bugün AK Kadın Kollarımızın 4.Olağan Genel kongresi, bizim de üçüncü kongremiz. Partimizin tüzüğü gereği bizimde son kongremizdir. Ama bu kongre bizim için son değil, biz bu partinin bu davanın neferleyiz. Biz attığımız son adım aldığımız son nefese kadar bu davaya hizmet etmeye söz veriyoruz. Bunları daha öncede yaptık. Şimdiye kadar hep yaptıklarımızı anlattık, şimdi ise  yapmadıklarımızı paylaşmak istiyorum.Kendimizce doğruluğuna inandığımız, kendimize örnek aldığımız siyasi büyüklerimiz gibi bizde yapmadıklarımızdan bahsetmek istiyoruz”

Şimdiye kadar yalan söylemediklerini, kimseye üsten bakmadıklarını belirten AK Parti Kadın Kolları Başkanı Aysel Göncü, “Dik durduk ama diklenmedik. Kimsenin hakkını yemedik, aslında söylenecek çok şey var. Fakat bugün siyasetin büyükleri otururken çırağa fazla söz düşmez.Bu anlamda bizlere sürekli destek olan herkese teşekkürlerimizi sunuyorum.Özellikle hiçbir siyasi partiye bile gitmeyen anneme ve eşime sürekli bana destek verdikleri için şükranlarımı sunuyorum”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER