GÖBEKLİTEPE ŞANLIURFASPOR

Şanlıurfaspor da sezon başından bu yana maddi sıkıntılar devam etmekte her köşe yazımda dile getiriyorum kalıcı gelir olmaz ise bu sıkıntılar devam edecek, yıllardır Valilik, Belediye ve kamu kurumlarının desteği ile bu günlere gelindi ama bundan sonra bu düzenin olmayacağı gün gibi aşikar.

Şehirde bir ölü toprağı serilmiş gibi Şanlıurfaspor kimsenin umurunda değil sadece taraftarlar dernekleri kendi çabaları ile takıma destekte bulunuyor. Taraftar dernekler başkanları Kerim Aktosun, İsmail Arslan, Ali Çiçek ve Ali Kulak’i kutlamak gerekiyor her zaman her yerde takımın yanında oldukları için, Şanlıurfa şehrinin tek sosyal aktivitesi var oda spor sadece taraftar derneklerinin takımı değil bu konuda tüm kesimlerin takıma destek olması gerekiyor diye düşünüyorum. Gerçek anlamda Şanlıurfaspor destekleyen tüm taraftarları da kutluyorum.

Sosyal medyadan herkes Şanlıurfaspor için akıl veriyor, yönetimi eleştiriyor ama maddi sorunu çözmek için kimse elini cebine atmıyor son oynanan Menemen Belediye maçında yönetim bilet fiyatları 1 TL yapıyor ve satılan bilet hasılatı 2 bin TL oluyor buda ne kadar Şanlıurfapor’u sevdiğimizi ve desteklediğimizi bir örneğidir.

Cumhurbaşkanımız 2019 yılını Göbeklitepe yılı ilan etti buda Şanlıurfa için büyük bir şans bu konuda yıl boyunca reklamlar yapılacak bunu fırsata çevirmemiz gerekiyor sosyal medya hesabımdan bir paylaşım yaptım Şanlıurfaspor’a sponsorluk anlaşması yapılsın ve GÖBEKLİTEPE ŞANLIURFASPOR ismi olsun hem tüm Türkiye de Göbeklitepe’nin tanıtımı güzel yapılmış olur. Hem de  Şanlıurfaspor’da maddi sıkıntıları bir nebzede olsa rahatlatmış olur. Sponsorluk örneklerine bakarsak süper ligde AYTEMİZ ALANYASPOR, EVKUR YENİ MALATYASPOR gibi örnekler var.

Başta Sayın Millet Vekilleri, Ak Parti İl Başkanı,Vali Bey, Emniyet Müdürü,Belediye Başkanları ve Sivil Toplum Kuruluşları Bu Konuda Gerekli Adımları Atmaları Gerekiyor.

HERŞEY ŞANLIURFAPSPOR İÇİN

 Bir sonraki köşe yazında görüşmek üzere.......

YORUM EKLE
YORUMLAR
Urfanın iyiliği için
Urfanın iyiliği için - 7 ay Önce

Yazınız ve hassasiyetiniz için bir urfalı olarak teşekkür ederim. Ancak şu bir gerçekki herşeyi birilerinden bekleyerek kküp yönetilmez. Sizden örnek verelim gazetecisiniz makale ve haber yapmazsanız görevinizi yürütmeniz zor olacaktır gibi... Bir klube başkan olacaksan onun gereklerini yerine getirebiliyorsan başkan olacaksın.Öyle mülki amirlere belediyelere işadamlarına güveniptw yola çıkmayacaksın. Ben ev hanımıtım o halde bende klup başkanı olmalıyım sorumluluğu maliyeti maddi sorunları birilerine yükleyeyim ohh mis neymiş başkanım.... Sen görevini düzgün yaparsan mülki amirlerde senin bu çabanı görüp daha çok destek verir. Geçenlerde sayın yetim belediyenin kendilerine 1milyon para yardımı yaptığını söyledi bunlar nereye harcandı.. Şeffaf bi yönetim olursa halkta resmi kurumlarda güvenirse destek gelir. İğneyi birazda kendilerine batırmak gerekir

METİN ŞENAY
METİN ŞENAY @Urfanın iyiliği için - 7 ay Önce

Sizde Haklısınız Tabi Yazmış Olduğunuz Yorumlarda Yönetimi Eşeltirmekte Ama 2 Kongre Geçiyor ve Kimse Aday Olmuyor Yönetim Kendi Cebinden Ödeme Yapıyor Eski Borçlar Karşılarına Engel Olarak Çıkıyor. Umarım Bu Sorunlar Biran Önce Düzelir.

Jiruba.
Jiruba. - 7 ay Önce

Yazınız ve hassasiyetiniz için bir urfalı olarak teşekkür ederim.