Siirt'te kan bağışı kampanyası

SİİRT (AA) - Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) İsmail Fakirullah Erkek Öğrenci Yurdu tarafından kan bağışı kampanyası düzenlendi. Yurt müdürlüğünün hazırladığı sosyal sorumluluk projesi kapsamında 50 öğrenci ve personel,...

Siirt'te kan bağışı kampanyası

SİİRT (AA) - Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) İsmail Fakirullah Erkek Öğrenci Yurdu tarafından kan bağışı kampanyası düzenlendi.

Yurt müdürlüğünün hazırladığı sosyal sorumluluk projesi kapsamında 50 öğrenci ve personel, Siirt Kan Bağışı Merkezi'ne giderek, kan bağışı yaptı.

Yönetim memuru Hasan Yeşilfidan, gazetecilere yaptığı açıklamada, öğrencilere kan bağışının önemini hatırlatmak için böyle bir etkinlik yaptıklarını söyledi.

Yeşilfidan, "Öğrencilerimiz, sadece öğrencilik değil aynı zamanda topluma yararlı olmak istiyor. Bu kapsamda değişik projeler yapıp topluma yararlı olmaya çalışıyoruz. Bugün de 50 öğrenciyle kan bağışı yaptık. Önce bütün öğrencilerimizi sonra tüm halkımızı düzenli olarak kan bağışı yapmaya davet ediyoruz." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER