Başkan Ayhan, Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği’ni Ağırladı

Akçakale Belediye Başkanı Abdulhakim Ayhan, Haliliye Belediyesinin ev sahipliğiyle kente gelen Türkiye Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği üyelerini Akçakale’de ağırlayarak, ilçeyle ilgili bilgiler verdi.

Başkan Ayhan, Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği’ni Ağırladı

Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği’nin 13- 16 Ekim 2016 tarihleri arasındaki Ekim Ayı Olağan Meclis Toplantısı için kente gelen Birlik Başkanı ve Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ile birlik üyesi belediye başkanları, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol’un eşliğinde Akçakale’ye geldi. İlk olarak Süleymanşah Konaklama Tesisi’ni ziyaret eden heyeti, Akçakale Belediye Başkanı Abdulhakim Ayhan eşi Ayşenur Ayhan ile birlikte karşıladı. Akçakale Kaymakamı Eyüp Fırat’ın katıldığı programda heyettekilere kamp ilgili bilgiler verildi. Gezi ve incelemelerin ardından Başkan Ayhan, heyeti sınırın sıfır noktasına götürdü. Burada sınır ve sınır ötesi hakkında heyet üyelerine bilgiler veren Başkan Abdulhakim Ayhan, daha sonra ilçenin coğrafi ve siyasi konumuyla ilgili aktarımda bulundu.

Gezi ve incelemelerinin ardından Akçakale’den ayrılan birlik üyeleri, Başkan Abdulhakim Ayhan’a ev sahipliğinden duydukları memnuniyeti dile getirip, teşekkür ettiler.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER