Badıllı Derneğinde Ardı Ardına Sözleşmeler

Badıllı Derneği Kurucu Başkanı Abdulkadir KARADAĞ  ve Dernek Başkanı Şükrü Değerli’nin Girişleri sonucu  Giresun Urfa sofrası, Giresun Astreria Garden Otel, Giresun Amazon aretias otel, Giresun Kale Cafe & Restorant, Giresun Yılgın Plaj& Restoran Ve Giresun Fındık Durağı Yapılan Sözleşme Sonucu Bütün Firmalarla  % 20‘yle anlaşma sağlanmış olup her iki tarafa hayırlı uğurlu Olsun..

Badıllı Derneğinde Ardı Ardına Sözleşmeler

Çeşitli ziyaretlerde bulunan Badıllı Derneği Kurucu Başkanı Abdulkadir KARADAĞ  ve Dernek Başkanı Şükrü Değerli’nin Girişleri sonucu  Giresun Urfa sofrası, Giresun Astreria Garden Otel, Giresun Amazon aretias otel, Giresun Kale Cafe & Restorant, Giresun Yılgın Plaj& Restoran Ve Giresun Fındık Durağı Yapılan Sözleşme Sonucu Bütün Firmalarla  % 20‘yle anlaşma sağlanmış olup her iki tarafa hayırlı uğurlu Olsun..

Konu ile ilgili Açıklama Yapan Giresun Urfa sofrası , Giresun Astreria Garden Otel , Giresun Amazon aretias otel Yönetim Kurullu Başkanı Mustafa Yılmaz Şanlıurfa’nın Kendisi  için ayrı bir Önemi Var 1986 Yıllında Şanlıurfa nın  Yatılı Bölge Okullunda ilk Öğretmenliğe Başladığını ve bu Yüzden Şanlıurfa ya Çok önem verdiğini  Yapılan Sözleşmede İse Badıllı Derneği Başkanı Abdukadir Karadağ’ın eski öğrencisi olduğunu ve yıllar geçse de irtibattı kesmeyip hep görüştüklerini belirti.

Badıllı Derneği  Kurucu Başkanı Abdulkadir KARADAĞ, yaptığı açıklamada, “Yılların eskitmediği  Mustafa YILMAZ  devamlı görüştüklerini ancak bir türlü kendisini ziyarette gidemediğini ve bu yıl ziyaret etmek kısmet olduğunu bu ziyaret esnasında Hem Badıllı Ailesi için sözleşme imzaladıklarını hem de mekanı görme imkanı oldu,  Şanlıurfa özgü Urfa Sofrasının Yer aldığı Otelde ise Şanlıufa’nın lezzetlerini  tamamının olduğunu belirtti.. Giresun Urfa sofrası , Giresun Astreria Garden Otel , Giresun Amazon aretias otel Yönetim Kurullu Başkanı Mustafa Yılmaz Hocamıza gösterdiği ilgi ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz.” Dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
urfalı 63 28 giresunlu
urfalı 63 28 giresunlu - 4 hafta Önce

kurucu dernek başkanı abdulkadir karadağ a yaptıgı bu sözlemelerden dolayı teşekkürü bir borç bilirim

A.kadir karadağ
A.kadir karadağ - 3 hafta Önce

Mustafa yılmaz hocamıza teşekkür ederim.. bizi kırmayıp sözleşme imzaladığı için ayrıca urfanatik ailesinede teşekkür ederim haber yayınladıkları için...

tuncay yavuz
tuncay yavuz - 4 hafta Önce

çok başarılı bir iş başardınız abdulkadir bey başarılarınızın devamını dilerim şanlıurfa adına teşekkürler....

Badıllı
Badıllı - 3 hafta Önce

Hayırlı uğurlu olsun

ümit yardımcı
ümit yardımcı - 2 hafta Önce

böyle sözleşme ve ziyaretlerin devam etmesini temeni ederim

SIRADAKİ HABER