29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'na doğru

- Nizip, İslahiye ve Nurdağı ilçelerinde Atatürk Anıtı'na çelenk sunuldu

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'na doğru

GAZİANTEP (AA) - Gaziantep'in Nizip, İslahiye ve Nurdağı ilçelerinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla tören düzenlendi.

Nizip'te Kültür Parkı'nda düzenlenen törene Kaymakam Kemal Şahin ve Belediye Başkanı Mehmet Sarı tarafından Atatürk Anıtı'na çelenk sunuldu.

İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Yaman, İlçe Jandarma Komutanı Mehmet Diki, daire amirleri, öğretmen ve öğrencilerin hazır bulunduğu tören, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından sonra erdi.

İslahiye ilçesinde, Demokrasi Meydanı'nda düzenlenen törende Kaymakam Lütfi Kotan, Belediye Başkanı Kemal Vural ve 106. Topçu Alayı Komutanı Albay Ömer Şahin Selvi'nin Atatürk Anıtı'na çelenk sunmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.

Törene, siyasi parti, kamu kurum ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, şehit ve gazi yakınları ile vatandaşlar katıldı.

Nurdağı ilçesindeki törende Nurdağı Hükumet Konağı bahçesindeki Atatürk Anıtı'na Kaymakam Eşref Akça, Belediye Başkanı Ökkeş Kavak çelenk sundu.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından tören sonra erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER