Şanlıurfaspor Anketi Sonuçlandı!

Şanlıurfaspor ligden çekilsin mi adı altında başlattığımız genel anket bugün itibari ile son erdi ve elde edilen sonuçlar hiç de yabana atılacak gibi değil.

Şanlıurfaspor Anketi Sonuçlandı!

Şanlıurfaspor’un yaşadığı şike kumpası iddasından sonra vatandaşlara sunduğumuz Şanlıurfaspor Ligden Çekilsin mi? isimli anket bugün itibari ile sona erdi. Peki Şanlıurfalı vatandaşlar ne dedi?

29.07.2017 tarihinde başlattığımız Şanlıurfaspor Ligden Çekilsin mi? isimli anketin sonuçları hem şaşırtmadı hem de taraftarlar arasında fikir ayrılığına neden oldu. Bazı taraftarlar ligden çekilmesinin iyi olacağını söylese de diğer taraftarlar çekilmemesi gerektiğini ve canla başla mücadele etmesi gerektiğini belirtti. Şanlıurfaspor üzerinden yaşandığı idda edilen şike kumpası TBMM gündemine kadar taşınmıştı, CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal Şanlıurfaspor için TBMM’de günlerce durumu anlatsada çözüme ulaşılamadı. Şanlıurfa Milletvekilleri, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba ve hemen hemen Şanlıurfa’daki tüm siyasi yetkililer konu ile alakadar olsa da hiçbir çözüme ulaşılamayan Şanlıurfaspor meselesi gündem den yavaş yavaş siliniyor. Taraftarların hala içinde bir umutla beklediği müjdeli haber bu gidişle hiçbir zaman gelmeyecek gibi. Şanlıurfaspor üzerinden yapıldığı idda edilen şike kanıtları sosyal medyada paylaşılsa da bir şekilde gündem den uzaklaştırıldı, ulusal basın dahi her mecrada yayınlanan kayıtlar belli bir süreden sonra silinmeye başlandı. Şanlıurfaspor Ligden Çekilsin mi? isimli ankete 3271 kişi katılım göstermiş olup, 2683 kişi Evet Çekilsin, 588 kişi Hayır Çekilmesin dedi.
Çıkan sonuçları baz alarak şu yorumu yapmamız mümkün, Şanlıurfaspor taraftarı çok kızgın ve bu kızgınlığın tek sebebi haksızlık ve adaletsizlik.

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2017, 12:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
BABAMURAT
BABAMURAT - 2 yıl Önce

TAKIMI LİGDEN ÇEKMEK MÜCADELEDEN KAÇMAK DEMEKTİR. TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONUNDA EKMEĞİNE YAĞ SÜRMÜŞ OLURUZ FİFA YA KONUYU TAŞIMAK EN DOĞRUSUDUR. SAYGILARIMLA

SIRADAKİ HABER