Başarılı Serkan K.Maraş 1920 spor’da

Geçtiğimiz sezon Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor’da Şampiyonluk maçında büyük katkı sağlayan Serkan Akbakay K.Maraş 1920 spor ile anlaşma sağladı.

Başarılı Serkan K.Maraş 1920 spor’da

Yayın hayatına başladığı günden bu yana Şanlıurfa’da spor alanına çok kısa zamanda damgasını vurarak ve her zaman amatör takımların ve futbolcuların sesine kulak vererek sorunlarını gazete sütunlarına taşıyarak yetkililere ulaştıran Urfanatik Gazetesi, o günden bu güne kadar çizgisini değiştirmeyerek yoluna emin adımlarla yürüyerek değil koşarak devam ediyor.

Her hafta bir amatör takım futbolcusuyla röportaj yaparak gündeme damgasını vuran Urfanatik Gazetesi’nin bu haftaki röportajı K.Maraş 1920 spora transfer olan  başarılı oyuncusu Serkan Akbakay ile yaptı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor’da sezon boyunca ter döken Akbakay Şunları dile getirdi;

‘’Geçen sezon başı birçok bal ligi ve 3 lig takımlarından teklif aldım. Ama daha önce gönül birliği yaptığım Karaköprü’de beraber çalıştığım Ahmet Görgün hocam Urfa büyükşehir Belediyespor gelmemi istedi bende gelen bütün teklifleri geri çevirdim Ahmet görgün hocamı bu zor geçecek yolda yalnız bırakamadım. Çünkü hocam her zaman yanımda oldu tabi bunda Müslüm Abacıoğlu hocamın da katkısı oldu geldik çok şükür Urfa Büyükşehir Belediyespor’da şampiyonluk yasadık. Bu sezonda Maraş 1920 sporla anlaştım çok güzel bir ortamımız var sezona çok iyi hazırlandık Hasan Balkan hocam ligin tecrübeli hocalarından inşallah sezon sonu bu güzel şehir şampiyonluk hediye ederiz elimizden gelen her şeyi yapacağız şimdiden bütün takımlara başarılar diliyorum’’ dedi.

Haber : İBRAHİM ÇAKMAK

URFANATİK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER