Başarılı File Bekçisi Dinçgözoğlu Osmaniyespor’da

Şanlıurfaspor’un eski genç kalecisi ve bir çok takımlarda kalecilik yapan Dinçgözoğlu Osmaniyespor’la 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Başarılı File Bekçisi Dinçgözoğlu Osmaniyespor’da

Şanlıurfaspor U21 liginde mücadele eden eski kaleci Ali Dinçgözoğlu Osmaniyespor’la 2 Yıllık Sözleşme İmzaladı. Dinçgözoğlu yeni takım için şunları söyledi.

Osmaniyesporfk ile 2 yıllık sözleşme imzalamış bulunmaktayım . Geçen sene olduğu gibi inşallah bu senede allahım şampiyonluk nasip eder .. Transferim de emeği geçen Erhan Ektiren başkanım Bülent Çenet hocam ve Büyük Osmaniye spor taraftarına Teşekkur ederim . Allah bize bu şehri layık olduğu yere getirmeyi nasip etsin.dedi

Başarılı File Bekçisi Dinçgözoğlu Kimdir?

Futbola Osmaniye Özden halı saha futbol okulunda başladım 13 yaşında kaleci olarak değil ama oyunda sol açık olarak başladım ama hocam beni yanına   Çağırarak senden futbolcu olmaz sağlığın için gel dedi ama ben hep her yerden mahallede kalede dururdum spor okuluna oyunda oynamak istemiştim.

 Bende öyle sağlığım için gidip geliyordum birgün bizim kalecinin eline çatal batmış normal bir takımda maç var minikler yaz spor okulu işte arkadaşım dedi oradan hocam Ali kaleye geçer hocada tamam dedi  kaleye geçtim sonra hoca maçtan sonra yanına çağırarak senden kaleci olur oğlum diyerek resmî bir kulüpte amatör olarak başladım.

Futbola 1 sezon Osmaniye amatöründe ve yıldızlarında oynadım, sonra Adana spor’a transfer oldum orda 2 sezon oymadıktan sonra hocalarımın beni 16 yaşımda a takıma kampa gönderdiler sonra ise tesis sıkıntısından dolayı oradan 2.liğ İskenderun demir Çelik spor transfer oldum 17 yaşımda a takımla kalıp a takımda 4 kaleci konumunda olup u18 de 20 maç forma giydim oradan da Gaziantep Büyükşehir belediye a2 takımına transfer oldum.

 Ailevi bazı sıkıntılardan dolayı orda hiç maç oynamadım ilk transfer dönemi bitmeden Osmaniye Toprak kale spora geldim orada Playoff oynama şansını 1 puanla kaçırarak şimdiki takımım Osmaniye spor bal ligine çıktı.

Sonra Şanlıurfa Birecik ilçesi bal liği takımlarından Birecik belediye spora transfer oldum orda devre arasına kadar 10 maç oynadım ve Kartal spor’a Haldun hocanın çağırmasıyla  gittim  bazı sebeplerden dolayı transferim olmadı sonra kendi memleketimin takımı Osmaniye spor bal ligine transfer oldum son 6 maç kala 4 maç oynadım sonrasında da önümüzdeki sezon Şanlıurfaspor a2 takımına transfer oldum orada da 3 maç durduktan sonra Osmaniye ye dönmek zorunda kaldım ve Kadirli spor da amatör kümede mücadele ettik orada da şampiyonluk Avarajla nasip olmadı bize sonra ki sezon da Osmaniye spor fk bal liğine transfer oldum  orda bir sezon maç oynamadım.

Sakatlıklarda dolayı ve önümüzde ki bu geçirmiş olduğumuz sezon de Osmaniye spor fk ile Tarkan'dan sözleşme imzaladım Bülent çenet hocamın devam etmemi istediği üzerine ve Burada da memleketimizin özlemi  12 yıllık özlemini dindirerek play-off'da Ankara Altındağ takımı 1-0 yenerek 3.liğ’e çıkarak bize de bu gururu ve şampiyonluğu nasip etti rabbim şükürler olsun.dedi,

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER