Aytaş Yuvaya Geri Döndü

Şanlıurfa’da geçtiğimiz sezon süper amatör liginde oynayan Birecik Belediyespor’unun stoper oyuncusu Rudbeddin Aytaş Urfanatik. Gazetesine  yaptığı Açıklamada Şunları Dile getirdi.

 Aytaş Yuvaya Geri Döndü

Yayın hayatına başladığı günden bu yana Şanlıurfa’da spor alanına çok kısa zamanda damgasını vurarak ve her zaman amatör takımların ve futbolcuların sesine kulak vererek sorunlarını gazete sütunlarına taşıyarak yetkililere ulaştıran Urfanatik Gazetesi, o günden bu güne kadar çizgisini değiştirmeyerek yoluna emin adımlarla yürüyerek değil koşarak devam ediyor.

Her hafta bir amatör takım futbolcusuyla röportaj yaparak gündeme damgasını vuran Urfanatik Gazetesi’nin bu haftaki Eski Birecik Belediye sporun stoper oyuncusu Rudbeddin Aytaş futbol hayatını değerlendirdi.

Rudbeddin Aytaş 1995 yılında Diyarbakır’da doğan Birçok takımda üstün başarı elde eden Aytaç futbol hayatında emin adımlar ile ilerleyerek hedefine ulaşmak için bir çok takımda ter döktü.Küçük yaşta futbolun içinde her zaman daha iyi olmaya çalışarak futbol hayatını emin adımlarda çalışıyor.

Futbolda üstün başarı elde eden Aytaş Şunları dile getirdi,

‘’Futbola başladığım ve yetiştiğim yer Diyarbekir spor 1 sezon sonra şehrin köklü kulüplerinden Sur belediye spora transfer oldum 2 sezon orda oynadıktan sonra Sezon bası Şanlıurfa’nın Birecik Belediyespor’a  2.devre ise bölgesel lig ekiplerinden Bingölspor’a transfer oldum orda sezonu bitirdikten sonra bu sezon bası Bitlis Özgüzeldere sporla anlaştım. Takımı şampiyon etmemize rağmen isteklerimizin birçoğu gerçekleşmediğinden dolayı ayrılıp kendi şehrimde oynamaya karar verdim. Diyarbakır’a gelmemdeki sebep şuan oynadım kulüp benim için çok değerli olan bir abimin kulübü olan Hebun Alipar spor u sezon bası olduğu yerden kurtarmak için geldik bir açıdan ve çok şükür şuan 6 da 5 gidiyoruz umarım istediğimiz gibi de olur.’’dedi

HABER:İBRAHİM ÇAKMAK

URFANATİK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER