Amed’li Vedat Gözünü Urfaspor’a Dikti

Diyarbakır’da bir çok amatör takımlarda mücadele eden ve bir çok takımlarda üstün başarılı elden eden Vedat Altaş bu seferde Şanlıurfa’da  amatör takımlarda mücadele edeceğini söyledi.

Amed’li Vedat Gözünü Urfaspor’a Dikti

Birçok takımlara imza atan Vedat mücadele ettiği takımlarla ilgili şunları söyledi

Ben bir çok takımda çok güzel sezonlara imza attım ve bunun için geçtiğimiz sezon Siverek Belediye spor Bir sezon imza atarak ve önümüzdeki sezonda Urfa spor da mücadele etmek istiyorum ve bunun için elimden gelen tüm çabayı göstericem .Ve ben Futbola ilk lisanlı olarak 2004 yılında Diyarbakır’ın amatör takımlarından Hançepek spor da başladım burada 2 sezon oynadım.

Attığım gollerle yaptığım  asistlerle   sadece Diyarbakır değil herkesin beğenisini kazanmıştım   o zamanki süper lig takımlarından Ankara spor yani şimdiki adıyla Osmanlı spor'un dikkatini de çekmiştim yaşım henüz küçük olduğundan dolayı ailem normal olarak bırakmadı Ankara’ya gitmemi.

Ve 2006 da yine o zamanki diyarbakırın önde gelen takımlarından diski spor yani şimdiki adıyla Amed spor'a o zamanki parayla   5 bin+kulübe malzeme yardımı karşılığında  transfer oldum.  Amed sporda 6 sezon içinde farklı kategorilerde bir sürü maçlar oynadık  ve  nihayetinde   2012 yılında türkiye futboluna damgasını vurmuş herkesinde tanıdığı  amedspor a takım hocamız TURHAN ÖZYAZANLARIN dikkatini çektim ve 5 yıllık profesyonel imza attım.

  Ama ne yazık ki Profesyonel oynamanın heyecanını yaşamadan bir çok sakatlık ve çeşitli sebeplerden dolayı karşılıklı feshedildi lisansım sonrasında amatöre dönmek zorunda kaldım. Ve sırasıyla bal ligi takımlarından Siverek Belediye spor, Ergani spor,Tatvan gençler birliği spor, Adıyaman spor,Gebze spor,Kahta spor ve son olarak K.Maraş Türkoğlu bld.spor takımlarında forma giydi.dedi

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2017, 14:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
kenan
kenan - 2 yıl Önce

urfa da iş yok akıllı olan Amedspor da oynar...

Kadir altaş
Kadir altaş - 2 yıl Önce

Kuzenime Futbol hayatında başarılar dilerim. InsAllah Amedspor formasiyla tekrar görürüz. Gönlümüz Amedsporda insAllah daha iyi yerlere geleceksin .Amcaoglu

SIRADAKİ HABER