Vatandaşlar Eyyübiye Belediyesinin Çalışmalarından Memnun

Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, merkez ve kırsal mahalle ayırımı yapmadan yol yapım çalışmalarına devam ediyor. Ekipler, Yardımcı kırsal mahallesinde 22 bin metre kare kilitli beton parke taşı döşeme çalışmalarına başladı.

Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yol yapım çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Merkez ve kırsal mahalle ayırımı yapmadan yol yapımını sürdüren ekipler son olarak Yardımcı kırsal mahallesinde 22 bin metre karelik alanı kapsayan kilitli beton parke taşı döşeme çalışmalarına başladı.

Vatandaşlara daha yaşanılabilir alanlar oluşturmayı hedefleyen ekipler, kışın çamurdan yazın da tozdan dolayı mağduriyet yaşayan kırsal mahallelerde de kilitli beton parke taşı döşeme çalışmalarını sürdürüyor. İlçede yaşam standartlarını yükseltmek için gece gündüz çalışan ekipler, Yardımcı kırsal mahallesine kilitli beton parke taşı döşüyor.

10 kişilik ekiple çalışmaların başladığı bölgede köy içi parke taşı döşeme çalışmaları vatandaşın takdirini topluyor. Mahallelerindeki çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren Mahalle Muhtarı ve vatandaşlar, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’ye teşekkür ettiler.

Yardımcı Mahalle Muhtarı Beco Aslan, vatandaşlar İsmail Toprak, Mehmet Toprak ve  Ahmet Yalçın çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirerek,” Hükümetimize çok teşekkür ediyorum.

 Sayın Başkanımız Mehmet Ekinci’ye çok çok teşekkür ederiz. Mahallemizde 22 bin metre kare kilitli beton parke taşı döşenecek. Başkanımız verdiği sözü yerine getirdi. Allah kendisinden razı olsun. Mahallemiz çamurdan geçilmiyordu, ama çok şükür her şey yolunda çalışmalar başladı. Başkanımız Mehmet Ekinci’ye teşekkür ederiz. Çocuklarımız artık çamurlu yollardan kurtulacaklar. “ şeklinde konuştular.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Karaköprü merkez
Karaköprü merkez - 2 yıl Önce

Ben Karaköprü merkezde ikamet etmekteyim. İkamet ettiğim sokak Karaköprü merkezde olmasına rağmen 500 metrelik sokak kışın çamur yazın toz. Keşke Karaköprü belediyesi de bimere yazdığım Öneri ve şikayet mail’lerimizi Dikkate alıp bir çalışma yapsa ama nerdeeee...

SIRADAKİ HABER