Topdağı gençlik merkezi açılıyor

Topdağın'da inşası süren gençlik merkezi ilerleyen günlerde hizmete açılacak

 Çoğunlukla her mahalle de inşa edilmeye başlanılan gençlik merkezleri, Eyyübiye İlçesine bağlı Topdağı Mahallesi’nde yapımında sona gelindi. Eyyübiye Belediyesi tarafından inşa edilen gençlik merkezi, önümüzdeki günlerde gençlerin hizmetine açılacak.

İçerisinde çoklu çalışma odaların bulunduğu gençlik merkezini yerinde inceleyen Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, birim amirlerinden yapımı süren gençlik merkezi hakkında bilgi aldı.

Topdağı Gençlik merkezi çalışmalarına devam eden işçilerle de bir süre sohbet eden Başkan Ekinci kolaylıklar diledi. İçerisinde duşa kabinlerinin bile olduğu gençlik merkezi adeta bir sosyal tesise dönüştürüldü.

İncelemeler sonrası açıklama yapan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci; “Genç bir ilçe olarak Gençlik merkezi ihtiyaçlarını bir bir gidermeye çalışıyoruz. Geçtiğimiz hafta içerisinde Buhara Gençlik Merkezimizin temelini attık. 12’ler mahallemizin gençlik merkezinin açılışını yapmıştık. Bugünde Topdağı Gençlik Merkeziyle ilgili çalışmaların sonlarına doğru gelmiş bulunuyoruz. Aksilik olmazsa Cumartesi günü ’de açılışını yapacağız. Burada 5 katlı kapalı alanlı güzel bir tesisi geçlerimizin hizmetine sunacağız. Özelikle gençlerimizin milli ve manevi değerlere haiz gençlik olması konusunda da burada ciddi eğitimler vereceğiz, verdireceğiz. Burada şimdiden Topdağı Mahallemize hayırlı ve uğurlu olsun diyorum. Bu gençlik merkezinin açılmasında ciddi desteklerini gördüğümüz çok değerli valimiz sayın İzzettin Küçük Bey ’e de teşekkür ediyorum.” Dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2016, 13:03
SIRADAKİ HABER