Karakolumuza Dokunmayın!

Şanlıurfa'nın Eyyübiye ilçesinde ellinciyıl Eyyübiye Polis Merkezinin kaldırılacağını duyan vatandaşlar tepki gösterdi.

Şanlıurfa'nın Eyyübiye ilçesine bağlı Tepe Mahallesi'nde bulunan ellinci yıl Eyyübiye polis merkezinin kaldırılacağını duyan vatandaşlar tepki gösterdi vatandaşlar mahallede her türlü pisliğin boy gösterdiğini dile getirerek polis karakolunun mahalleden kaldırılması halinde sorunların daha da artacağını belirtti.

Şanlıurfa Eyyübiye İlçesinde yaşayan mahalle muhtarı Hasan karakolun kaldırılmaması için  şu ifadeleri dile getirdi;

“Eyyübiye ilçesinde sadece bir polis karakolu var onu da kaldırsalar mahallede olayların ve madde bağımlıların giderek çok olacak ve bunun  için karakolun yerinde kalmasını istiyoruz .burada sürekli olaylar oluyor burası kırsal bölge olduğu için olayların daha çok yaşandığı ilçelerden bir tanesidir.mahallede karakol olduğu zaman vatandaşlar kendilerini biraz daha güvenilir hisediyor” dedi.

Eyyübiye oturan bir vatandaş ise şu ifadelerini söyledi;

“Eyyübiye de bir tane tek karakolumuz var onu da buradan kaldırılmasını istemiyoruz .Bu karakol eger buradan kalkarsa sokakta rahat bir şekilde ailelerimizle dolaşamayız ve bunun için kalmasını hiçbir vatandaş istemiyor” dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2017, 18:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mhmt
Mhmt - 2 yıl Önce

Bence kalkmalı insanların yol güzergahı kapalı esnaf iş yapamaz oldu o yolun kapanmasından dolayı zaten olup olmamasıda pek bişeyi ifade etmiyo hırsızlık oluyo karakolu çağırıyorsun sana diyolar git 155 ara ne anladık yani karakolun yanı başımızda olmasından

SIRADAKİ HABER