SANKON İl Başkanı Okçu oldu

Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu (SANKON) İl Başkanlığına iş adamı Engin Okçu getirildi.

SANKON İl Başkanı Okçu oldu
 Amacı kadınları ve erkekleri toplumun her alanında görünür hale getirmek, iş ve meslek ile ilgili konularda gelişmelerinde katkı sağlamak, iş dünyasında kadın erkek eşitliğini sağlamak olan dernek, Türkiye ve Uluslararası çapta teşkilatlanıyor.

Konu ile ilgili Genel Merkez sözcüsü Serkan Hoşçan yaptığı açıklamada SANKON Şanlıurfa teşkilatlanma çalışmalarının tamamlandığını ifade etti.

Hoşçan, “Kuruluşumuzun Şanlıurfa İl Başkanlığına iş adamı Engin Okçu atanmıştır. Okçu, kuruluşumuzun Şanlıurfa İl sınırlarının içerisinde temsil etme yetkisine sahiptir” dedi.

Şanlıurfa gibi sanayileşen önemli bir kentte SANKON İş konseyini kurmanın sevincini yaşayan Engin Okçu ise Şanlıurfa’nın hak ettiği yere gelmesi için elinden gelen her şeyi yapacağını aktardı.

SANKON olarak Şanlıurfa’nın gelişmesine katkı sağlayacaklarını vurgulayan Okçu, “Türkiye’nin parlayan yıldızı olan Şanlıurfa her alanda olduğu gibi yatırım ve sanayi anlamında da Türkiye’nin göz bebeği olacak ve her türlü gelişimini hızla tamamlayarak hak ettiği yerde olacaktır. Bizde SANKON olarak bu yolda elimizden geldiğince Şanlıurfa’nın gelişimine katkı sunacağız” ifadelerini kullandı.

 

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2016, 10:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER