Urfa’da başarılı öğrencilere hediye…

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve çeşitli sivil toplum kurum kuruluşların ortaklaşa düzenlenmiş olduğu ödül töreninde başarılı olan öğrencilere ödülleri verildi.

Urfa’da başarılı öğrencilere hediye…
Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Ahmet Yesevi Gençlik Merkezindeki faaliyetlerde Gençlik Merkezi Müdürü Hacı Çetin ve komisyon üyelerinin belirlemiş olduğu başarılı olan öğrencilere Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve STK’lar tarafından toplanan ödüller sahiplerine dağıtıldı. 

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü V. Hakan Keşküş, Bütün çocukların topluma yararlı ve bilinçli birer birey olmalarını istediklerini dile getiren Keşküş, Günümüzde eğitime katılabilen bugünün küçükleri, geleceğin büyükleri olan çocuklarımıza ufak da olsa destek verebilmenin sevinci ve huzuru içerisindeyiz.  Keşküş, sözlerine şöyle devam etti.
Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yapılan yardımların öğrencileri sevindirmesinin yanı sıra örnek teşkil edecek bir çalışma olduğuna dikkat çeken Keşküş, bizler her zaman görevlerini en iyi şekilde yapma gayreti içerisindeyiz. Dolayısıyla bu güzelliklerin arttırılması yönünde bütün ekibimiz ile beraber hummalı çalışmalar yapmaktayız. Bundan sonra bu tür aktiviteler ve ödüllerle gençlerimizin başarısını ödüllendirmeye devam edeceğiz. Bunun yanı sıra Viranşehir ilçemizde voleybol turnuvasında gerek davranışları ile gerek oyun disiplini ve teknik yapısıyla örnek bir davranış sergileyen Viranşehir Anadolu Lisesi 11. Sınıf öğrencisi Rabia Durman kızımızı tebrik ediyoruz, inşallah kızımıza vermiş olduğumuz ödülle bu başarısını daha üst noktalara getirecektir. Bundan sonraki spor hayatında kendisine başarılar dileyen Keşküş buradan bu önemli ve anlamlı organizasyonumuza katkısı olan herkese en kalbi duygularım ile teşekkür ediyorum" diyerek sözlerini tamamladı.

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2016, 12:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER