Öğrencisini Diz Çöktürüp Evire Çevire Dövdü

Samsun'da lisede görev yapan kadın öğretmen, öğrencisini sınıfın ortasında evire çevire dövdü. Öğrenciler o anları cep telefonuyla görüntüledi, öğretmenle ilgili soruşturma açıldı.

Öğrencisini Diz Çöktürüp Evire Çevire Dövdü

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bir lisede kadın öğretmenin öğrenciye sınıfta şiddet uygulaması diğer bir öğrenci tarafından anbean görüntülendi.

Olay, Samsun'un Tekkeköy ilçesi Ali-Emine Kahvecioğlu Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi 9/B sınıfında meydana geldi.

GEREKÇE DERSİ DİNLEMEMESİ

İddiaya göre, sınıf öğretmeni olan ve biyoloji ile sağlık derslerine giren kadın öğretmen S.K., dersini dinlemeyen 9. sınıf öğrencisi M.Ö.'yü aynı okulda başka bir sınıfa aldırdı. 1 hafta önce 9/B sınıfında derse giren S.K., sınıfında M.Ö.'yü görünce sinirlendi. Öğrenciyi yazı tahtasının önüne çekerek diz çöktüren öğretmen, "Sen neden benim sözümü dinlemiyorsun" diyerek ona peş peşe tokat atmaya başladı.

SAÇINDAN TUTTU, KAÇMASINI ÖNLEDİ

Hırsını alamayan öğretmen bu kez ayağa kalktı. Öğrencinin saçından tutarak bir yere kaçmasını önledi. Savunmasız kalan öğrenci yediği dayakla kaldı. Ancak M.Y. isimli bir öğrenci bu ana kayıtsız kalmadı. Hemen cep telefonuna sarıldı. Öğretmeni arkadaşını döverken bu anları kaydetti.

MÜDÜR, VELİYİ TEHDİT ETMİŞ

M. Y.'de bulunan dayak görüntüleri bilinmeyen bir şekilde yayıldı. Videonun yayılmasının ardından M. Y.'nin babası O. Y., okul müdürü ile görüşmek üzere okula gitti. M. Y.'nin babası O. Y., okul müdürünün görüntülerin silinmemesi halinde M. Y.'nin okuldan atılabileceğini söylediğini iddia etti.

SORUŞTURMA AÇILDI

İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden alınan bilgiye göre, kadın öğretmen S.K. hakkında soruşturma başlatıldı.

HABERLERCOM

YORUM EKLE
YORUMLAR
Halil
Halil - 2 yıl Önce

Ne soruşturması için cılkı çıktı hak etmiştir birde bu telefonlara bir çare bulmak uzere

ayşe
ayşe - 1 yıl Önce

eline sağlık bayanın . öğrenci öğretmeni parmağında oynatır soruşturma açılır. Öğrenciyi cezalandırır soruşturma açılır. acep öğretmene ne kastları var.anası zaten doğurup atıyor bu öğrencileri.5 kuruş etmeyen bunlar değere biniyor

SIRADAKİ HABER