İl Milli Eğitim Müdüründen Örnek Kantine Ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, Karaköprü İlçe Milli Eğitim Müdürü Hacı Murat Yanmaz ve Şanlıurfa Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Mehmet Altun ile birlikte İstiklal Ortaokulu’nu ziyaret ettiler.

İl Milli Eğitim Müdüründen Örnek Kantine Ziyaret

İlimiz okullarındaki kantinler arasında “Örnek Kantin” olarak seçilen İstiklal Ortaokulu kantin yetkilileri her gün ayrı bir yemek menüsü hazırladıklarını ve mutfaktaki kameralar sayesinde öğrencilerin tüm hazırlık aşamalarını izleyebildiklerini belirtti. Velilerin bu durumdan oldukça memnun olduklarını belirten kantin yetkilileri temizlik ve hijyen konusunda da tam not aldı. Kantin çalışanları hijyen odaklı, kaliteli ve sağlıklı hizmet sunmanın öncelikleri olduğunu, bu sayede de kalite standartlarında üstün başarı yakaladıklarını belirtti.

Sağlığın her şeyin başı olduğunu, sağlıklı ve bilinçli nesiller yetiştirme konusunda eğitim camiasına büyük sorumlulukların düştüğünü ve müdürlük olarak bu konuya gereken hassasiyeti ve itinayı gösterdiklerini ifade eden İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, okul idaresini ve kantin yetkililerini tebrik etti. İl Milli Eğitim Müdürü Turan; Bu çalışmaların örnek teşkil etmesi gerektiğini ve Müdürlüğümüz tarafından da her zaman destekleneceğini ifade etti.

Ziyaret sırasında Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Mehmet Altun tarafından İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan’a Karaköprü İlçe Milli Eğitim Müdürü Hacı Murat Yanmaz’a, Okul Müdürü Mustafa Fırat’a ve kantin yetkilisi Murat Kutluay’a plaket takdim edildi.

İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin TURAN, okuldaki diğer eğitim öğretim faaliyetleri ile ilgili bilgi aldıktan sonra hayırlı ve başarılı bir dönem geçirmeleri temennisinde bulunup okuldan ayrıldı.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Zeynal kaya
Zeynal kaya - 8 ay Önce

İl milli eğitim müdürümüz kantinleri gezecegi ne urfa da öğretmenlik yapıp ta ikinci iş olarak tefecilik yapan o kutsal mesleği karalayan insanların peşine düşsün

SIRADAKİ HABER