Anne ve babalar bilgi aldı, çocuklar eğlendi

Çocuklarının iyi eğitim almasını isteyen ve bunun için çaba harcayan Şanlıurfalı anne ve babalar, Bahçeşehir Okulları’nca düzenlenen ve Şanlıurfa Piazza AVM’nin ev sahipliği yaptığı “Benim Okulum Fuarı”nda buluştu. Anne ve babalar okulda verilen eğitimle ilgili bilgiler edinirken, çocuklar, fuar kapsamında organize edilen etkinliklerde eğlenme fırsatı buldu.

Anne ve babalar bilgi aldı, çocuklar eğlendi
Hesaplı ve kaliteli alışverişin yanı sıra, sosyal ve kültürel etkinliklerle öne çıkan Şanlıurfa Piazza Alışveriş Merkezi, eğitime de büyük önem ve destek veriyor. Kentte yaşayan öğrencilerin kaliteli eğitim alabilmelerine olanak sağlayan etkinliklere ev sahipliği yapan Piazza AVM, Bahçeşehir Okulları’nın, “Geleceği tahmin etmek zor, ama çocuklarımızı ona hazırlamak mümkün” sloganıyla gerçekleştirilen “Benim Okulum Fuarı”na ev sahipliği yaptı.
Fuar iki gün sürdü
Çocuklarının en iyi eğitimi alması için araştırmalar yapan anne ve babalar, 5-6 Mart tarihlerinde düzenlenen fuara yoğun ilgi gösterdi. Anne ve babalar okul yetkilileriyle görüşürken, çocuklar da düzenlenen animasyon gösterilerini izleyerek, keyifli bir hafta sonu geçirdi.
Okul öğrencilerinin yaptıkları resimlerin yanı sıra el becerilerinin de sergilendiği fuarda, öğrenciler arasında satranç müsabakaları yapıldı, müzik ve şiir dinletileri sunuldu. 
Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2016, 11:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER