81 İlin Öğretmenevi Müdürü Şanlıurfa’da Bir Araya Geldi

81 İlin Öğretmenevi (ASO) Müdürleri Mali Mevzuat, Gıda Güvenliği ve Muhasebe Standartları konularında eğitim alacakları beş gün sürecek olan seminere katılmak için İlimizde bir araya geldi.

81 İlin Öğretmenevi Müdürü Şanlıurfa’da Bir Araya Geldi

Şanlıurfa Öğretmenevi ( ASO ) da başlayan seminerde; Sosyal Tesisler ve İşletmeler Daire Başkanı Harun Karcı, Prof. Dr. Ahmet Hilmi Çon, Prof. Dr. Saadettin Turhan ve Öğretmenevleri Koordinatörü Olcay Günaydın, Veysel Karani Aydın, Gıda Üretimi, Satın Alma Usül ve Esasları, Maliyet Muhasebesi, Genel Yönetim Esasları, Hijyen ve Sanitasyon vb. konularında 81 il’in Öğretmenevi (ASO) Müdürlerine beş gün süre ile eğitim verecekler.

81 İlin Öğretmenevi (ASO) Müdürleri ile birlikte seminerin ilk gününde açılış programına katılan İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan beş gün sürecek olan eğitim sürecinin başarılı geçmesi temennisinde bulunarak, kendilerini Şanlıurfa’da misafir etmekten duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Seminerin sonunda etkinliğin amacına ulaşıp ulaşmadığını ve uygulamada karşılaşılan sorunları belirlemek amacıyla eğitim merkezi eğitimcileri, etkinlik programı ve uygulanan yöntemler ile ilgili görüşlerin alınmasına yönelik anket uygulanarak, MEBBİS üzerinden e- Sertifika verilecek.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER