2.GURUR YILIMIZI GERİDE BIRAKTIK

Şanlıurfa Aktif Eğitimciler Sendikası 24 Kasım Öğretmenler gününün bir bayram havasında yaşanması için hediye ve çikolata dağıtım seferberliği düzenledi

2.GURUR YILIMIZI GERİDE BIRAKTIK
 "Öğretmenler Günü" organizasyonunda 13  ekip kurularak her ilçede tüm eğitimcilere çikolata ederken sendika üyelerine ise özel fincan takımı hediye edildi. Şanlıurfa Aktif Eğitimciler Sendikası Şube Başkanı Osman Çakmak 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında bir basın açıklaması yaptı.
    Çakmak:" Aktif Eğitimciler Sendikası Ailesi olarak bugün ikinci  gurur yılımızı geride bıraktık.Geçtiğimiz iki yılda sosyal sendikacılık ilkemizin gereği olarak üyelerimizle hayatı paylaştık ; eğitimin ve eğitimcinin sorunlarını tespiti ve çözümüne yönelik akıl toplantıları ile eğitim sistemine yön verdik.Ortak sevinç ve kederimizi birlikte yaşamak için hep alanlarda olduk ve olmaya devam ediyoruz. 
    2.yaşımızı üyelerimizle birlikte ve Millete hizmet yolunda doldurmanın gururunu yaşadığımız bugün eğitim emekçilerinin Şeref günü olan "Öğretmenler Günü" nü bir şenlik havasında hediyelerle yaşatmak istiyoruz.Geçen hafta 13 ilçede aynı anda başlattığımız bu organizasyon "ziyaret edilmeyen üyemiz ve okul" kalmamak üzere bu hafta sonuna kadar devam edecek. Bu özel gün için sendikamızın güç ve imkanları dahilinde ilimizin her okulunda tüm eğitim çalışanlarına okul okul dolaşıp çikolata ikram edip üyelerimize  fincan takımı hediye ederek günün anlam önemini yaşatmaya çalışıyoruz.
                   İYİKİ VARSINIZ 
    Aktif Eğitim Sendikası olarak varlıklarıyla bize güç veren üyelerimize teşekkür ederek milletimize ve insanlığa Aktif yöntemlerle hizmet etmek isteyen tüm eğitim çalışanlarını ailemizin sıcaklığını birlikte yaşamaya davet ediyoruz.
    İnsanlığın öğretmeni Hz Peygamber(S.A.V): 
"ya ilim öğrenen ol
 ya öğreten ol 
 ya dinleyen ol 
 Ya da bunları destekleyen ol
 sakın bunların beşincisi olma helak olursun" derken ilme alime öğretmene hürmet ve nezaketi biz ümmetine emretmiş bütün insanlara tavsiye buyurmuşlardır.
   Çocuklarımızın yetişmesinde büyük rol oynayan, geleceğimizin mimarı Fatihlerin,Yavuzların... mihmandarı; Peygamber mesleğinin Varisleri sevgi elçileri öğretmenlerimizi bu şeref gününde saygıyla selamlıyorum.Tüm Eğitim çalışanlarının Öğretmenler Günü kutlu olsun."dedi.
Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2015, 09:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet aktif
mehmet aktif - 4 yıl Önce

Aktif Eğitim seni tebrik ediyorum.

urfalı
urfalı - 4 yıl Önce

öğretmenin sesi,sendikaların incisi AES

Öğretmenler
Öğretmenler - 4 yıl Önce

Teşekkür cikolata ve kahve fincani icin

er
er - 4 yıl Önce

Helal olsun bizim okulda geldiler adamlar üyeleri için çalışıyor abi.bizim sendika beni üye olurken gördü sonra foos

mustafa
mustafa - 4 yıl Önce

Topluma değer katan öğretmeni unutmuyorsunuz.Bunu basit bir basın açıklamasıyla geçiştirebilirdiniz; ama öyle yapmadınız tek tek tüm ilçelerin tüm okullarını dolaştınız ve öğretmene hediyesini verdiniz...TEŞEKKÜRLER..

pomer
pomer - 4 yıl Önce

Sendika dedigin böyle olmali

Hayati
Hayati - 4 yıl Önce

Muhteşem bir etkinlik,bravo.

SIRADAKİ HABER