N90sport’tan Urfanatik.com’a ziyaret

İstanbul’da faaliyet gösteren N90sport Urfanatik.com’a ziyarette bulundu.

Şanlıurfa’da yapılması planlanan U15 Uluslararası Turnuva için ziyaretlerde bulunan Nurhan Özücüer ziyaretler kapsamında Güneydoğu TV Misafir Programı Sunucusu Mehmet Demir ile birlikte Urfanatik.com’u da ziyaret ederek İmtiyaz Sahibi Tahir Gülebak ile fikir alışverişinde bulundu.

Projenin Şanlıurfa’ya katkısının büyük olacağını belirten N90sport kurucusu Nurhan Özücüler; “ Avrupa takımlarını Şanlıurfa’ya getirmeyi hedefliyoruz. Bu projemiz kapsamında Şanlıurfa’daki ziyaretlerimize devam ediyoruz. Projemiz faaliyete geçirdiğimizde Şanlıurfa’nın tanıtımına ve gençlerin önünün açılacağına inanıyoruz. Bugünde Urfanatik Gazetesini Sahibi Tahir Beyi ziyaret ettik. Kendisine ilgisinden dolayı teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Urfanatik Gazetesi İmtiyaz Sahibi Tahir Gülebak ise; “N90sport kurucusu Nurhan Hanım bugün gazetemizi ziyaret etti. Dünyadaki U15 Futbolcularını Şanlıurfa’ya getirmek için buraya geldi. Gerçekten bizde gurur duyduk bu projesinden. Bu projenin Şanlıurfa ve Şanlıurfalılara çok katkısı olacak. Ayrıca alt yapı oyuncularımızın önünü açacak. Burada keşfedilen genç futbolcularımıza Avrupa kapısı açılacak. Bu kapsamda Nurhan Hanıma teşekkür ediyorum. Urfanatik ve ŞUÇGAD olarak her zaman desteklerimizle yanlarında olduğumuzu ifade ediyorum”dedi. 

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2016, 16:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER