Kan ve Ağır ailelerinin mutlu günü

Şanlıurfalı Kan ve Ağır ailelerinin mutlu günü.

Şanlıurfa Karaköprü ilçesi Mehmetcik Mahalle Muhtarı Hanifi Ağır’ın oğlu Ahmet ile Bekir Kan’ın kızı Sahra dünya evine girdi.

Şehitlik Çamlık Düğün Salonunda düzenlenen Mevlit’e Şanlıurfa AK Parti Eski Milletvekili Seyit Eyyüpoğlu, Şanlıurfa AK Parti Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Urfa Muhtarlar Dernek Başkanı Haktan Kaçmaz, STK temsilcileri ve davetliler katıldı.

Yaklaşık 1500 kişinin katıldığı törende nikahı Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi kıydı. Nikah şahitliklerini Şanlıurfa AK Parti Eski Milletvekili Seyit Eyyüpoğlu, Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri ve Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli yaptı. Damadın Kirvesi ise Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Tahir Gülebak oldu.

Nikah töreninin ardından çiftin evlilik cüzdanını Seyit Eyyüpoğlu geline taktim etti. Nikahı kıyan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ve Nikah şahitliklerini yapan Eski Milletvekili Seyit Eyyüpoğlu, Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, Belediye Başkanı Metin Baydilli, gelin ve damada bir ömür boyu mutluluklar diledi.

Damadın babası Merkez Köy Muhtarları Dernek Başkanı Hanifi Ağır, bu mutlu günlerinde kendilerini yanlız bırakmayan Belediye Başkanlarına, Milletvekillerine, dost ve akrabalarına teşekkür etti.

Damadın Kirveliğini yapan ŞUÇGAD Başkanı Tahir Gülebak ise; “ Bizi bu mutlu gecemizde yalnız bırakmayan protokol ve tüm misafirlerimize teşekkür ederiz” dedi.

Düzenlenen tören okunan dualar ile son buldu.

Urfanatik Gazetesi olarak çifte bir ömür boyu mutluklar diliyoruz…

 

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2019, 17:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER