Atay ve Kayra Ailelerinin Mutlu Günü

Batman Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Ercan Atay’ın oğlu Atilla İhsan Atay, Salon Rezidans’ta yapılan görkemli düğün töreninde hayatını İhsan Kayra’nın sevgili kızı Merve Kayra ile birleştirdi.

Atay ve Kayra Ailelerinin Mutlu Günü

DÜĞÜN TÖRENİ, YOĞUN KATILIMLA GERÇEKLEŞTİ

Düğün törenine Batman Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy, Eski Milletvekilleri Emin Ekmen ve Burhan İsen, Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın Durmuş, TP Batman Bölge Müdürü Mustafa Demir, Petrolspor Onursal Başkanı Aydın Gülmez ve Kulüp Başkanı Ekrem Konaç, Eski Belediye Başkanı Hüseyin Kalkan, Eğitimci Cuma Dişikırık, Emekliler Derneği Başkanı Hüseyin Ekmen ve kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

ÇEVRE İLLERDEN GAZETECİLER GENÇ ÇİFTİ YALNIZ BIRAKMADI

Güneydoğu Gazeteciler Federasyonu Başkanı Mehmet Çelik, Mardinli Gazeteci Adnan Avuka, Siirt Gazeteciler Derneği Başkanı Atilla Durak ve Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Tahir Gülebak’ın da aileleri ile birlikte katıldığı düğün töreninde renkli görüntüler oluştu.

NİKÂH ŞAHİTLERİ, GENÇ ÇİFTİ KUTLADI

Genç çiftin nikâhı, Batman Belediyesi Nikâh Müdürü tarafından davetlilerin önünde kıyıldı. Nikâh şahitleri Batman Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy, Eski Milletvekili Emin Ekmen, Petrolspor Onursal Başkanı Aydın Gülmez, Eski Belediye Başkanı Hüseyin Kalkan, Ahmet Kayra ve Eğitimci Cuma Dişikırık, Atilla ve Merve Çiftini tebrik etti.

HALAYLAR ÇEKİLDİ

Türkçe ve Kürtçe şarkılar eşliğinde dans edip halay çeken davetliler, genç çiftin mutluluğuna ortak oldu.

KONUKLARI İLE YAKINDAN İLGİLENDİ

Yemek ve pasta ikramının yapıldığı düğün töreninde Gazeteci Ercan Atay ve Gelinin Babası İhsan Kayra, konuklarla yakından ilgilendi. Atay ve Kayra, bu mutlu günde kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkürlerini iletti.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER