Antep Belediye Başkanı Şahin, Urfa'yı Tebrik Etti!

Gaziantep'te gerçekleştirilen Doğu Ligi Tenis Şampiyonası'nda, kadınlarda Şanlıurfa Tenis Kano Spor Kulübü, erkeklerde ise Gaziantep Tenis İhtisas Kulübü birinci oldu. Başkan Fatma Şahin rakipleri olan Şanlıurfa'yı tebrik etti.

Antep Belediye Başkanı Şahin, Urfa'yı Tebrik Etti!

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde Türkiye Tenis Federasyonunca (TTF) düzenlenen Doğu Ligi Tenis Şampiyonası'nda dereceye giren takımlara ödülleri verildi. 

Şampiyonada kadınlarda, Şanlıurfa Tenis Kano Spor Kulübü birinci, Van Tenis Kış Sporları ikinci, Elazığ Gençlik Spor üçüncü ve Adıyaman Tenis Dağcılık Spor Kulübü dördüncü oldu.

Erkeklerde ise Gaziantep Tenis İhtisas Kulübü birinci, Van Tenis Kış Sporları ikinci, Ağrı Gençlik Spor Kulübü üçüncü ve Elazığ Gençlik Spor Kulübü de dördüncü oldu.

Gaziantep Belediye Başkanı Fatma Şahin sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunarak komşu ili olan Şanlıurfa'yı tebrik etti.

Şahin; ''Gaziantep’te düzenlediğimiz Doğu ve Güneydoğu Tenis Şampiyonası’nın kadınlar kategorisinde kupayı şehrine götüren komşumuz #Şanlıurfa ekibini kutluyorum. Başarılarınızın devamını dilerim arkadaşlar'' ifadelerini kullandı.

 

URFANATİK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER