ÇIKMAYAN CANDAN UMUT KESİLMEZ.

Haftalardır süre gelen motivasyon ve sporculara yardım bizi Karagümrük maçı için umutlandırmıştı. Takımız mücadele olarak iyi golcü yollarında beceriksiz takım kurgusu yanlış yapılmıştı.

Bir Erkan Zengin’i durduramadık 35 yaşındaki bir futbolcu hocamız her ne hikmetse tedbir bile almamış oyun kurmasına mücadele etmesine müsaade etmiştir. Futbolculara gelince sızlanmanın anlamı yok. Eline geçen fırsatlar değerlendiremediniz. Yaş ortalaması yüksek olan Karagümrük sporun orta sahası iyi kullanamadık. İbrahim ve Harun koşan sporcularımız. Ömer Bozan daha gole dönük oynasa Canla verimli olurdu. Neyse olan oldu iki maçlık bir sistem İstanbul’da neden yenmeyelim çıkmayan candan umut kesilmez.

Başkanın ve idarecilerin maç primini açıkça belirlenmelidirler. Yenilmeyecek takım yoktur. Destekleri için maça gelen bütün üst yöneticilere teşekkürler. Hepinizi İstanbul'da bekleriz. İstanbul’da çok Urfalı var. Simdi yapılacak tek şey Buradaki taraftarları İstanbul’a götürmek Artık bunu da yaparsınız herhalde. Bir maç ve kader maçı olmaz demeyin bu sporcuların arkadaşlar Menemen’e kök söktürdüler neden olmasın. Gönül ister final oynamak buda sizin elinizde çıkın aslanla gibi yenin parayı düşünmeyin Bu Urfa sizi bağrına basmakla kalmaz paraya boğar benden söylemesi. Maça gelen herkese teşekkürler var olasınız.

BAŞKA URFA YOK.

YORUM EKLE
YORUMLAR
TURAN ADALI.
TURAN ADALI. - 7 ay Önce

SAİT BEY YORUMLARINIZ YAZILARINIZ HAYRANLAR OKUYORUM. SİZİ TEBRİK ETMEK İSTİYORUM.
DÜRÜST DOGRU YAZILARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM...