Flaş! Başkan Aksak'tan İstifa Açıklaması

Ceylanpınar Belediye Başkanı Abdullah Aksak istifa ettiği, görevden alındığına dair iddialar üzerine Başkan Aksak yazılı açıklama yaptı.

Flaş! Başkan Aksak'tan İstifa Açıklaması

31 Mart Yerel Seçimlerde en yakın rakibine 6 bin oy farkı atarak Ceylanpınar Belediye Başkanı seçilen Abdullah Aksak hakkında çıkan istifa haberleri, görevden alınma iddialarına dair Başkan Aksak yazılı açıklamada bulundu.

Ceylanpınar Belediye Başkanı Abdullah Aksak; Ak davanın ve Ak Partinin başarısını hazmedemeyen; bazı kendini ve haddini bilmeyen kim olduklarını ilçe halkımın tamamının bildiği bu ruh hastası şarlatanların şahsıma dair başlattığı algı operasyonu ve iddialar tamamen asılsızdır. Görevimin başındayım ve sizlere hizmet ediyor olmanın haklı gururunu yaşıyorum” dedi.

Ceylanpınar Belediye Başkanı Abdullah Aksak yaptığı yazılı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

“AK Parti Çatısı Altında Siyaset Yapmaktan Gurur Duyacağım”

AK Parti çatısı altında siyaset yapmaktan gurur duyacağını ifade Eden Başkan Abdullah Aksak; “Ülke tarihinin en önemli lideri olan Cumhurbaşkanımızın aynı zamanda genel başkanlığını yaptığı Ak Parti çatısı altında siyaset yapmaktan dün olduğu gibi bu gün ve yarın da gurur duyacağım” dedi.

“Ceylanpınar Belediye Başkanlığına 6 Bin Oy Farkı İle Seçildim”

Ceylanpınar Belediye başkanlığına 6 bin oy farkı ile seçildiği söyleyen Başkan Aksak; “Cumhurbaşkanımızın çizgisinde ve Hakk yolunda Ceylanpınar Halkına, Ak davamıza hizmet etmek şiarı ile yola çıktığımız ve sizlerin teveccühleri ile rakiplerimizden 6.000 oy fazla alarak seçildiğim Ceylanpınar Belediye başkanlığı şahsım adına bir amaç değil; sizlere ve Ak davama laikiyle ile hizmet edebilmek için ancak bir araçtır” ifadelerini kullandı.

“Hemşerilerime Hizmet Etmekten Gurur Duyuyorum”

“Bu bağlamda seçildiğimiz günden beridir Cumhurbaşkanımızın vizyonu ve duruşu ile Ceylanpınar'ımıza, Ceylanpınar Halkına duyduğu sevgiden aldığımız güçle siz değerli hemşehrilerime hizmet etmekten gurur duyuyorum” şeklinde konuştu.

“Şahsıma Dair Başlatılan Algı Operasyonu Tamamen Asılsızdır”

Ceylanpınar Belediye Başkanı Abdullah Aksak; “Sevgili Ceylanpınarlı hemşehrilerim; henüz Ankara da ilçemize büyük hizmetleri getirmek adına çalıştığım bir süreçte Ak davanın ve Ak Partinin başarısını hazmedemeyen; bazı kendini ve haddini bilmeyen kim olduklarını ilçe halkımın tamamının bildiği bu ruh hastası şarlatanların şahsıma dair başlattığı algı operasyonu ve iddialar tamamen asılsızdır. Görevimin başındayım ve sizlere hizmet ediyor olmanın haklı gururunu yaşıyorum. Benim ve ekibimin bütün gayesi ilçemize en güzel hizmetleri getirmekti, gençlerimize istihdam alanları oluşturmaktır” dedi.

“Büyük Bir Aileyiz”

“Ayrıca gençlerime bir eğitimci olarak buradan şunu söylemek istiyorum provakasyonlara gelmeyin... birileri bu huzur ortamını germeye çalışıyor.. biz Arabıyla, kürdüyle, Türküyle ve özbekiyle büyük bir aileyiz” diye konuştu.

“Sürece Haksızlığa Ve İftiralara Müsaade Etmeyeceğim”

Başkan Abdullah Aksak; “Ben bu ilçede olduğum sürece haksızlığa ve iftiralara müsaade etmeyeceğim. Buradan kendini milletin üstünde gören hadsizlere duyurulur... Bütün Ceylanpınarlı hemşerilerimi saygı ve muhabbetle selamlıyorum...” dedi.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2019, 12:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER