Eski Milletvekili Eyüpoğlu Ceylanpınar'da Referandumu Anlattı

Şanlıurfa Eski Milletvekili Seydi Eyüpoğlu referandum çalışmaları kapsamında Ceylanpınar'a gelerek referandum için vatandaşlardan destek istedi.

Eski Milletvekili Eyüpoğlu Ceylanpınar'da Referandumu Anlattı

Ceylanpınar'da dur durak bilmeyen referandum çalışmalarına destek olmak amacıyla ilçeye gelen Şanlıurfa Eski Milletvekili Seydi Eyüpoğlu önce AK Parti Ceylanpınar İlçe Başkanlığında partililerle bir araya geldi. Belediye Başkanı Menderes Atilla, burada yaptığı konuşmada 16 Nisan referandum unun ülke geleceği için çok önemli olduğunu belirterek, "Referandumda çoluk çocuğumuzun istiklal ve istikbali için hep birlikte çalışmalıyız" dedi.

Seydi Eyüpoğlu da referandum un gençlerin geleceğini belirleyecek bir seçim olduğunu söyledi. Sandıktan evet çıkması neticesinde Türkiye düşmanlarının sırt üstü düşeceğini belirten Eyüpoğlu, "Türkiye çok önemli bir ülke. Hem İslam alemi için hem dünya için. İşte birileri bu kadar önemli olan Türkiye'yi elinde tutmak istiyor. Ama referandum da evet çıkarsa Türkiye düşmanlarına karşı güçlü olacak, ekonomisi güçlenecek ve kandil silinecek" diye konuştu. Yapılan konuşmaların ardından kırsal mahalleler ziyaret edildi.

Ziyaretler kapsamında Damlacık ve Aydın köylerini ziyaret eden Seydi Eyüpoğlu, Belediye Başkanı Menderes Atilla ve İlçe Başkanı Ahmet Güntekin referandum u anlatarak evet için destek istedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
25 yıl vekillik yaptın.
25 yıl vekillik yaptın. - 2 yıl Önce

gülermisin aglarmı sın?

Yediniz urfayı sıra çocuklarınızda
Yediniz urfayı sıra çocuklarınızda - 2 yıl Önce

ben ağlarım gülecek halimize :)

SIRADAKİ HABER