Ceylanpınar’da Yol Çalışmaları

Ceylanpınar’a geçtiğimiz yıl bağlanan Büyükçaylı Mahallesinde ve altyapısı tamamlanan yerlerde yol çalışması başlatıldı.

Ceylanpınar’da Yol Çalışmaları

Belediye başkanları Mehmet Bayol ve Mehmet Altun yol çalışmaları hakkında gazetecileri bilgilendirdi. Belediye Başkan Yardımcıları Bayol ve Altun konuşmalarında "Büyükçaylı mahallemiz geçtiğimiz yıl Ceylanpınar’a bağlandı. Mahalle sakinleri ve muhtardan gelen talepler doğrultusunda Akçakale yolu bağlantısının 7 kilometresi stabilize yoldu.

Burası büyük bir mahallemiz, 7 bağlantısı bulunuyor. Bu alan TİGEM arazileri içerisinde bulunuyor. Mahalle sakinlerinin talepleri üzerine bu yolumuzun asfaltlama programına alınması konusunda Belediye Başkanımız Menderes Atilla ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Nihat Çiftçi talimat verdi. Bugün de asfalt öncesi stabilize çalışmasına başlandı. İnşallah en kısa zamanda bu yolun 7 kilometre ve bağlantısıyla birlikte toplam 10 kilometrelik yolda asfaltlama çalışması yapılacak. Buradan Büyükşehir Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz" diye konuştu. Ceylanpınar ilçe merkezinin dış mahallelerinde alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından stabilize yol çalışmaları başladı. Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Altun, Bahçelievler Mahallesi C Küme Evlerinde stabilize yol çalışmasının devam ettiğini belirterek, kilitli parke taşı öncesi zemin hazırlıklarının yapıldığını söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER