Başkan Atilla'dan esnaf ziyareti

Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, ilçe merkezinde yaptığı ziyaretlerle halkın içinde olmaya devam ediyor.

Başkan Atilla'dan esnaf ziyareti
Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, ilçe esnaflarına ziyarette bulundu. Ceylanpınar ilçe esnaflarına yapılan ziyarette büyük mutluluk duyan ilçe esnafı, ziyaretten dolayı Belediye Başkanı Atilla’ya teşekkür etti.

Ceylanpınar ilçe çarşı merkezinde bulunan esnafları ziyaret  eden Belediye Başkanı Menderes Atilla, çalışmaları anlatarak vatandaşın isteklerini dinliyor. Belediye Başkanı Atilla, esnaf ziyaretleri esnasında alışveriş yapan vatandaşlarla da sohbet etti. Ceylanpınar İlçe çarşı merkezi esnafı ile bir araya gelen Atilla, burada vatandaşlarla sohbet edip sorunlarını dinledi.

Ceylanpınar ilçe esnafına ve vatandaşlara yapılan ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, "Her şey Ceylanpınarlı vatandaşlarımızın yaşamını kolaylaştırmak için. Vatandaşlarımız için yapılan hizmetlerden memnuniyetini gördükçe mutlu oluyoruz. Üretmiş olduğumuz projeler ve yapmış olduğumuz hizmetlerle Ceylanpınar’a yapılmayan hizmetlere kavuşturduk. Tüm hemşerilerimizin günlük hayatını kolaylaştırmak adına düzenlemeler yaptık. Sosyal ve kültürel belediyeciliğin sorumluluklarını yerine getirerek Ceylanpınarı yaşanabilir bir şehir haline getirmeye çalıştık. Bundan sonraki süreç içinde hizmetlerimiz durmadan devam edecek’’ifadelerinde bulundu.
Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2016, 23:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER