Başkan Aksoy’dan Takdir Toplayan Örnek Uygulama

Bozova Belediye Başkanı Suphi AKSOY’un ilçede gerçekleştirdiği örnek uygulama takdir topladı.

Başkan Aksoy’dan Takdir Toplayan Örnek Uygulama

Bozova Belediye Başkanı Suphi AKSOY’un talimatları ile Bozova Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri gönül belediyeciliği kapsamında gerçekleştirdiği hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek Bozova Asri Mezarlığında cenazeye katılan vatandaşlara soğuk su ikramında bulundu.

Yaz aylarında sıcaklığın 55-60 dereceleri bulduğu ve mevsim normallerinin üzerinde seyrettiği Bozova ilçesinde vatandaşların sıcak havadan olumsuz etkilenmemesi amacıyla cenazeye katılan vatandaşlara mezarlıkta soğuk su dağıtımı gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen uygulama dolayısıyla memnuniyetlerini dile getiren vatandaşlar; ”Bu acılı günümüzde bizi ve misafirlerimizi düşünerek bizlerle böylesi ilgilendiği için Başkan Suphi AKSOY’a teşekkür ederiz. Allah başkanımızdan ve belediyemizden razı olsun” ifadelerini kullandılar.

Sosyal belediyecilik anlayışıyla gönül köprüleri kurarak hizmet veren Başkan AKSOY, yakınlarını kaybeden vatandaşların yanında olup, acılarını her daim paylaşıyor.

URFANATİK

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bu eewew
Bu eewew - 2 hafta Önce

Sanki fabrika açmiş. N dir altı üstü bir su

ali
ali - 2 hafta Önce

güzlerim yaşardı ne kadar güzel bi hizmet tebrik ediyorum suphi başkanı bence bu bu haber ulusal medyaya düşmeli mukemelllllll bakın görüyorsunuz elimde bardak su

Nuha kirli
Nuha kirli - 2 hafta Önce

Bu güzel ve gurur verici dusuncenden dolayi tebrik eder başarını canı gönülden kutlarım

SIRADAKİ HABER