BİTTİ DERKEN

    Evet biti hayallerimiz umutlarımız şampiyonluğumuz bitti artık. Oynanan futbol parasızlık ruhsuzlar her şeyi bitirdi. Bir deyiş vardır sahipsiz Urfam için ben ölüm. İş işten geçti artık Zonguldak kömür alt sıralardan kurtulmak adına ne gerekiyorsa yaptı 45 dakikada defans hatasını iyi değerlendiren Okan golünü atarak takımına hayat verdi.

   İkinci yarıda üzerine yatarak üç puanı hanesine yazdırdı. ARTIK kimse hayal kurmasın. Taraftarların bugün Yönetim istifa. Sesleri her şeyi anlatmaya yetmişti. Maça valimiz ve Nihat Çiftçi başkanımızdan başka gelen olmamış kaderine terk edilmiştir. Bizi zor günler beklemektedir. BIR Gaziantep ve Mersin gibi olmaya yolundayız. Yönetim en kısa zamanda kulübün kilidini valimize teslim etsin hiç değilse sızlanma biter.

    Şimdi Hocaya Sesleniyorum. Artık takımı alt yapıdan oyuncularımızı oynat hazırla gelecek sezona hiç değilse parasal sıkıntı olmaz. Bitti derken çok zoruma gitmedi değil. Bunu bütün taraftarlar olarak Kabullenmeniz Gerek. HİÇ kimse ben suçsuzum demesin. Sabırsızlık Urfaspor’un kaderi olmuş. Bunu ne zaman çözersek Başarı Ve Şampiyonluk Gelir. Yine de çıkmayan candan umut kesilmez. .

YORUM EKLE