BİTTİ DEMEDEN BİTMEZ...

Hava güzel baharın kokusu Her yeri kaplamış saha futbol oynamaya elverişli 4.5 bin Urfaspor sevdalısı taraftarlar ve güzel futbol Güzel bir galibiyet....Anlaşılıyor ki futbolcularımızın azmi isteği galip gelmek gayreti bütün rakip takımlara biz bitti demeden bu lig bitmez dedirtmiştir.

Bandırma spor maçı bizi play offa iten bir maç olmuştur. Oynanan futbol iyi azim iyi hırs iyi ve çıkan 11 muhteşemdi. Ömer Feridun ve can ile bulduğumuz gollerle net bir galibiyet alarak en yakın takıma 7 puanla fark atmış olduk bu ne demektir en az üç maç puan almazsak ancak bizi gece bilir rakiplerimiz. Tabi böyle oynarsak kimse yenemez o başka.

Takımdaki bütün oyuncuları Ali hocamızın canı gönülden kutlarım. Alt Yapıdan takıma kazandırdı oyuncular için teşekkür ederiz. İhsan Karabulut Hocama da Teşekkürler.

Daha fazla olsun hocam .Ekonomik sıkıntılarımızı en kısa zamanda gidermeliyiz. PLAY OYNAYAN sıkıntısız bir dönem takım olarak girmeliyiz. Yenemeye evimiz takım yoktur. onun için yine sesleniyorum hep seslendim Başka Urfaspor Yok. herkesi bu takıma sahip çıkmaya yine sesleniyorum...Sevmek Gönül İşidir.

YORUM EKLE