04 Mart 2016 Cuma 17:52
Urfa fuarının gözdesi oldu
banner23

Şanlıurfa’da Star Fuarcılığın açtığı tarım fuarına, bölge firmaları büyük ilgi gösterdi. Bölge firmalarının yoğun ilgi gösterdiği fuarın starı ise Kalender Traktör oldu. Çiftçilerin ilgi odağı olan Kalender Traktör sergilediği traktör şovları ile büyük beğeni kazandı.

“URFA’DA BİR NUMARAYIZ”

Kalender Traktör Firması Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kalender Alman devini Şanlıurfalılarla buluşturduğunu belirterek; “Firmamız gerek teknoloji, gerek yakıt tüketimi, performans açısından tüm firmalara rağmen bir numarayız diyebiliriz. Urfa bizim memleketimizdir, bizim şehrimizdir, Urfa çiftçisini eski teknolojiden kurtarıp yeni bir seymenter, yeni bir teknolojik, daha performanslı bir tarıma götürmeyi amaçlıyoruz. Biz bunun için memleketimize hizmet edeceğiz. İlgi göründüğü gibi çok fazla, ürün çok kaliteli, yakıtta devrim sayılabilecek bir özelliği var ürünümüzün. Ürünümüzün diğer sistemlere nazaran bir farkı var bizde her silindirde ayrı bir pompa olduğundan dolayı diğer rakip firmalara nazaran yüzde 25/30 daha az yakıt kolaylığı ve avantajı var. Arıza sıfıra yakın, performansa zaten diyecek yok. 40 Beygirden 440 beygire kadar ürün bağımız var. Urfa’ya, Urfa çiftçisine hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

“STANDIMIZ YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR”

Tarım fuarında stantlarının oldukça ilgi gördüğünü belirten Kalender Traktör Müdürü Uğur Bey ise, “ Bende yıllardır traktör satıyorum, biz Mustafa beyle yıllardır beraber bu işe başladık iyi yolda ilerliyoruz çok şükür. Urfa’da gördüğünüz gibi standımıza ilgi çok yoğun İnşallah sizin de desteğiniz ile tanıtımınız ile ilgi çoğalıyor. İnşallah daha güzel işler yapacağız, çiftçilerimize daha iyi hizmet vereceğiz. Burada her türlü makine buluyor, bahçe traktörü olsun, bahçenin her beygiri, tarla traktörünün her beygiri, yerli ithal biçerdöver. Şuan iki çeşit biçerdöverimiz var mekanik ve elektronik olan. Şuan bizde yok yok çiftçilerimiz her çeşit ürün ve kolaylık bulunmakta” ifadelerini kullandı. 

Son Güncelleme: 04.03.2016 17:53