Urfa Fanatikleşiyor…

Şanlıurfa’da yaşanan son dakika olaylarını anında takip edebileceğiniz, Şanlıurfaspor ve Amatör spor haberlerini anında bulabileceğiniz tek adres Urfanatik.com ilerleyişine hızla devam ediyor.

Urfa Fanatikleşiyor…

Şanlıurfa’da yaşanan olayları anında sizlerle paylaşan Urfanatik.com güçlü kadrosuyla sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Urfanatik.com’un aylık tekil takipçi sayısı 400 bini buluyor…  

URFA’NIN EN BÜYÜĞÜYÜZ

Şanlıurfa’da Facebook hesabı olarak en büyük sayfa Urfanatik.com’da bulunuyor. Şanlıurfalıların yer aldığı 72 bin kişilik sayfamız her geçen gün büyümeye devam ediyor. Sayfamız Şanlıurfa’nın yanı sıra Türkiye’de hatta dünyada bulunan Urfalılar tarafından da takip ediliyor.

URFA FANATİKLEŞİYOR

Şanlıurfa’da hızla büyüyen Urfanatik.com Urfalıların ilgi odağı olmaya devam ediyor. Urfalılar son dakika haberleri, Şanlıurfaspor ve Urfa Amatör haberleri için Urfanatik.com’a girerek takiplerini gerçekleştiriyor.

Urfa Fanatikleşiyor…

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2016, 11:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
yav he he
yav he he - 3 yıl Önce

Helal olsun Urfanatik.com birilerinin tek elini kırdınız. Sayfanızı beğenerek takip ediyoruz. Diğerlerine de kullanıcı adımda olduğu gibi Yav he he diyorum...

SIRADAKİ HABER