Türkiye’nin Haber Sitesi Urfanatik

Yayın hayatına başladığı günden bu yana okuyucularına tarafsız haber sunan Urfanatik gün geçtikçe büyümeye devam ediyor.

Türkiye’nin Haber Sitesi Urfanatik

Türkiye’nin her bölgesine hitap etmeyi başaran tarafsız haber sitesi Urfanatik halkın takdirini toplamayı sürdürüyor. Her geçen gün büyüyen ve geliştirilen bölgenin lider haber sitesi yayın hayatı boyunca kullanıcılarına kendi istatistik verilerini de sunmaya özen göstererek lider konumunu okuyucuları ile paylaşıyor. Haber sitesinde aylık olarak 2 Milyon defa sayfa görüntülemesi yaşanırken aylık olarak da yaklaşık 900 bin ile 1 Milyon arası kullanıcı girişi sağlanıyor.

Urfanatik’i Bu Kadar Özel Kılan Ne?

 

Lider haber sitesi her geçen gün hem teknik olarak hem de personel olarak kendini geliştirmekte. Asayiş olarak gündemi sıkı bir şekilde takip eden personelleri ve arka plan da teknik olarak çalışan ekibi sayesinde Urfanatik her geçen gün yoluna büyüyerek devam ediyor. Google Analytics ve Alexa ( Kullanıcı verilerini analiz eden kuruluşlar ) verileri baz alındığı zaman aylık olarak yaklaşık 1 Milyon kullanıcının haber sitesini ziyaret ettiği görülmekte. Kullanıcıları ile bu verileri paylaşmak da tereddüt etmeyen haber sitesi, sunduğu haberler gibi kendi verilerini de tarafsız bir şekilde okuyucuları ile paylaşıyor.

Artık Sizde Urfanatik’de Haber Yayınlayabilirsiniz!

Şanlıurfa’nın lider haber sitesi Urfanatik’de artık sizlerde haber yazabilir ve editörlerin kontrolü dahilinde yayınlayabilirsiniz. Şikayetlerinizi, isteklerinizi ve yaşamış olduğunuz sorunları yalın bir dil kullanarak aşağıdaki bağlantı üzerinden bizlere iletin kontrol edip yayınlayalım.

HABER GÖNDER

Google Analytics Verileri
Alexa Verileri

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 08:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER