Spor gündemini Urfanatik.com belirledi…

Urfa’nın Fanatiği Urfanatik.com geçtiğimiz gün yaptığı “Fenerbahçe Şanlıurfa’ya mı geliyor?” haberiyle Türkiye’nin spor gündemini belirledi.

Spor gündemini Urfanatik.com belirledi…

Urfanatik.com’un gündeme getirdiği AmedsporFenerbahçe maçının güvenlik gerekçesiyle Şanlıurfa’ya alınacağı haberi biranda gündem oldu. Birçok ulusal gazete haberi manşetine taşırken, Şanlıurfa’da bulunan yerel sitelere de kaynak oldu.

TWİTTER VE FACEBOOK ÇALKALANDI

Urfanatik.com’un yaptığı haberin ardından dünyanın en büyük sosyal medya ağları Facebook ve Twitter adeta çalkalandı. Urfanatik.com’un haberi paylaşım rekoru kırarken, Amedspor resmi Twitter Hesabından; “Sosyal medyada Fenerbahçe ile oynayacağımız Ziraat Türkiye Kupa müsabakasının Şanlıurfa GAParenada oynanacağı yönünde bilgiler dolaşmaktadır. Kulübümüzce teyit edilmiş böyle bir bilgi yoktur. Gelişmelerden tüm taraftarlarımızı ve kamuoyunu buradan bilgilendireceğiz” paylaşımı yapıldı.

ÖNCE URFANATİK, SONRA DİĞERLERİ

Şanlıurfa’dan son dakika haberlerini anında takip edebileceğiniz Urfanatik.com Urfalılara hizmet etmeye devam ediyor. Asayiş haberlerini son dakika geçerek diğer yerel sitelere kaynak olan Urfanatik.com en sağlam bilgileri aktarmaya devam ediyor. 

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2016, 13:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER