Samsung GALAXY S3 Türkiye fiyatı ve özellikleri neler

Samsung galaxy s3 ve mini telefonu sonrasında piyasaya s4 ve s4 mini çıktı ama fiyatlarından dolayı s3 serisi tercihleri artışta.   Samsun Galaxy S3 telefonu 4.8 inçlik büyük bir ekran bulunuyor, S3 mini ise 4 inçlik bir ekran kullanılıyor. S3 HD ekran gö

Samsung GALAXY S3 Türkiye fiyatı ve özellikleri neler
Samsung galaxy s3 ve mini telefonu sonrasında piyasaya s4 ve s4 mini çıktı ama fiyatlarından dolayı s3 serisi tercihleri artışta.
 
Samsun Galaxy S3 telefonu 4.8 inçlik büyük bir ekran bulunuyor, S3 mini ise 4 inçlik bir ekran kullanılıyor. S3 HD ekran görüntüsü sunmaktadır.
 
İki telefon arasında fotoğraf ve video çekimlerini karşılaştırırsak S3 8 megapiksel ve full HD çekim yapmaktadır. S3 mini ise 5 megapiksel HD video çekimi yapmaktadır.
 
Galaxy s3 telefonun 4 çekirdekli 1.4 GHz hızında bir işlemci olup, S3 mini 'de ise Çift çekirdek ve 1 Ghz 'lik bir işlemci bulunmaktadır.
 
3Galaxy s3 ve Galaxy s mini İki telefon arasında kalıyorsanız bu haber tam sizlere göredir. İki telefon arasındaki fiyat farkı fazla bulunmamaktadır. Bu iki telefonda dikkat etmeniz gereken ise ekran boyutlarıdır. Aralarında 0.8 inçlik bir fark bulunmakta.
 
Büyük ekran çok fazla sevmeyenler için s3 mini tercihiniz konusunda ağır basmaktadır. Diğer özellikleri ise sizleri çok fazla etkileyecek gibi değildir.
 
Samsung galaxy s3 1099-1199 TL arasında
Samsung galaxy s3 mini 749-899 TL arasında
 
Aralarındaki fiyat farkından dolayı ihtiyacınıza göre hangi telefonu tercih etmeniz size kalmıştır.

Samsung GALAXY S3 Türkiye fiyatı ve özellikleri neler? GALAXY S3 mini kampanya ve kılıfları ve renkleri? Samsung GALAXY S3 yeni modellerinin çıkmasıyla birlikte daha ucuz fiyata bulabilme şansı da arttı.Satışa sunulan Samsung GALAXY s3 alıcılarını bekliyor. Samsung GALAXY S3 performansı ve pil gücü nasıl?
Samsung Galaxy S3 ve Samsung galaxy s3 mini akıllı telefon arasında kararsız kalanlar hangi telefonu alacağını düşünüyor.


YORUM EKLE
YORUMLAR
hasan severoğlu
hasan severoğlu - 4 yıl Önce

sizi çok seviyorum bana biraz indirim yapın

hasan severoğlu
hasan severoğlu @hasan severoğlu - 4 yıl Önce

hayır oylamadım

hasan severoğlu
hasan severoğlu @hasan severoğlu - 4 yıl Önce

hayır

SIRADAKİ HABER