LG G6 Raflarda Yerini Yakında Alacak!

Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticilerinden birisi sayılan LG firmasının MWC 2017‘de tanıtmış olduğu yeni amiral gemisi LG G6 Türkiye fiyatı ve çıkış tarihi açıklandı. Astro Black, Ice Platinum ve Mystic White olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle kullanıcıların karşısına çıkacak olan LG G6, Türkiye üzerinde büyük ilgi uyandıracak gibi görünüyor.

LG G6 Raflarda Yerini Yakında Alacak!

Teknik özellikleri ve kullanıcı odaklı tasarımı ile yeni dönemde çıkan akıllı telefonlardan farklı olarak hediyeler ile gelen LG G6, dünya üzerinde ilk kez bir akıllı telefonda 18:9 ekran boyutu kullanan telefon ünvanını da elinde tutuyor. Daha önceden büyük ekranlı bir akıllı telefon kullandıysanız büyüklük nedeni ile eldeki tutuşun zorlaştığını ve cebinize sığmama gibi sorunların olabileceğini de biliyorsunuzdur. LG G6 ile bu sorunların biraz daha önüne geçilmiş gibi duruyor. 18:9 ekran boy oranı ile ince ve uzun bir boyuta sahip olan telefonu, rahatlıkla cebinize sığdıracak ve elinizde de kolaylıkla tutabileceksiniz.

Ön satış kampanyası dahilinde kullanıcılar, 12 – 18 Nisan 2016 tarihleri arasında telekom operatör satış kanallarında LG G6 ile birlikte stoklarla sınırlı olmak üzere LG Minibeam (PH 150) projektöre sahip olma fırsatını yakalayacaklar.

Merak etmiş olduğunuzu biliyoruz, LG’nin yeni amiral gemisi niteliğinde olan ve yenilikler ile karşımıza gelen akıllı telefonu LG G6 Türkiye satış tarihi 19 Nisan 2017 olarak belirlendi. LG G6 Türkiye satış fiyatı ise 3 bin 699 TL olacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER