Haberimiz ulusal manşetlerde…

Şanlıurfalıların sitesi Urfanatik.com yaptığı haberlerle adından söz ettirmeye devam ediyor. Son olarak “30 yıl sonra su ve sabunla yeniden tanıştı” başlığıyla Resul Bahadır’ın hayatını haberleştiren Urfanatik.com ulusal manşetlere düştü.

Haberimiz ulusal manşetlerde…

Urfalıların yanında olan ve Şanlıurfa’nın değerlerine zarar verenlerin karşısında duran Urfanatik.com yaptığı haberlerle adından söz ettirmeye devam ediyor. Şanlıurfa’daki son dakika haberlerine anında ulaşabileceğiniz Urfanatik.com, yaptığı özel haberlerle de Şanlıurfa’nın yanı sıra Türkiye’nin de gündemine düşüyor.

Son olarak 30 yıldır yıkanmayan adam olarak tanınan Resul Bahadır’ın hayatını haberleştiren, Urfanatik.com ulusal manşetlere düştü. Star Gazetesi, Milliyet, Haberler.com başta olmak üzere birçok sitenin manşetine düşen haberimiz ajanslara da kaynak oldu.

WHATSAPP HABER HATTI

Urfanatik.com başlattığı Whatsapp uygulamasıyla da Urfalılara hizmet etmeye devam ediyor.
Sizde çevrenizde gördüğünüz olumsuzlukları, yaşanan olayları, ilginç görüntüleri fotoğraflayarak ya da video kaydı yaparak, Whatsapp hattımıza göndere bilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey 0 530 959 43 01 numaralı hattı telefonunuza kaydetmek…

HABER DEĞERİ VARSA HABERLEŞTİRİLİYOR…

Şanlıurfa’da ilçelerle beraber merkezdeki tüm kurum ve kuruluşlar haberlerini Urfanatik.com’da görebiliyor. Şanlıurfalıların sitesi olan Urfanatik.com hiçbir karşılık beklemeden haberlerinizi yayınlıyor.

30 yıl sonra su ve sabunla yeniden tanıştı Haberi için tıklayınız...

 

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2016, 16:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER