En uygun Hazır Site nereden bulunur?

Web sitesi hazırlamak için yerli yabancı onlarca hazır site firması bulunmaktadır. Yabancı olanların bir kısmı sadece İngilizce bir altyapıya sahiptir. Yabancı diliniz var ise bu sitelerden hizmet almanız bir problem oluşturmaz.

En uygun Hazır Site nereden bulunur?

Bazı siteler ise Türkçe satış sayfalarına sahip iken, yönetim bölümü genellikle İngilizce’dir. Bazılarında ise yönetim bölümü de Türkçe olmaktadır. Böyle bir siteye örnek olarak wix i gösterebiliriz. Ancak bu tür yabancı sitelerin Türkçe teknik destek ekipleri bulunmuyor.
Eğer teknik bir problem yaşarsanız hizmeti veren hosting firması ile Türkçe iletişim kurmanız mümkün olmaz. Yaşadığınız problem çözülemeyen bir kangrene dönüşebilir.Yabancı hazır site şirketlerinin yanı sıra ülkemiz de de bu tür hizmetler veren ve çok iyi altyapılara sahip olan markalar mevcuttur. Bunlar arasında en yaygın olanı www.hosting.com.tr firmasıdır.

Hosting.com.tr firmasının 24 saat ulaşabileceğiniz bir çağrı merkezi, gece yarısına kadar hizmet veren chat sistemi mevcuttur. Böylece her türlü sorununuz için karşınızda sizin dilinizi konuşan bir destek personeli bulursunuz.
Fiyat olarak yabancı şirketlere göre çok daha ekonomik olan hosting.com.tr den aldığınız hazır site paketinde domain için de ayrı bir ücret ödemiyorsunuz. Hosting.com.tr hazır site paketlerinde domain tamamen ücretsizdir. Hatta başka bir firmada bir domaininiz var ise yine ücretsiz olarak transfer edip bir yıl uzatılmasını sağlamanız da mümkün. Paket fiyatlarına gelirsek; 3 adet email hesabı oluşturabileceğiniz Basic paket yıllık 39.95 USD den satılıyor. Yabancı firmaların ürünleri ile kıyaslarsak oldukça makul bir fiyata hosting.com.tr üzerinden hazır site sahibi olunabiliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER