DEDAŞ, Kış Hazırlığını Elektrik Direklerini kaldırarak sürdürüyor!

Şanlıurfa’nın kanayan yarası haline gelen ve çözüme kavuşamayan Elektrik kesintileri devam ederken, DEDAŞ kış hazırlıkları kapsamında Elektrik direklerini sökmeye başladı.

DEDAŞ, Kış Hazırlığını Elektrik Direklerini kaldırarak sürdürüyor!

Kış hazırlığında genel olarak elektrik tellerine yakın ve sürtünmeye neden olan ağaç dalları budanırken DEDAŞ’ın Elektrik direklerini sökmesi dikkat çekti.

Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesinde yer alan ve Eyyübiye’nin çoğunluklu enerji akımını sağlayan elektrik direkleri rüzgar nedeniyle oluşan kıvılcım ve kontak neticesinde kaldırıldı. DEDAŞ ekipleri tarafından sökülen çok sayıda elektrik direklerinin sökülmesi yerine onarım yapılması daha uygun olmaz mıydı sorusunu akıllara getirdi.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2019, 13:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
Veli  Güzel
Veli Güzel - 3 hafta Önce

Tüm harcamalar vatandaşın cebinden çıkıyor...bu gün direkleri söker yarın diker...ve bu elektirik sorunu böyle devam eder...Güneşin neredeyse batmadığı bir ülkede yaşıyoruz gel gör ki bu sonsuz enerji kaynağından yeterince yararlanamıyoruz ..Bu da Dicle Elektirik gibi Kartelcilerin işine geliyor sanki yüksek faturalar yetmiyormuş gibi, vatandaşa, faiz, icra, karanlığa hapsetme yoluyla da baskı üzerine baskı kuruyor... Artık güzel Şanlıurfamız da her çatıda çağdaş kentlerdeki gibi parıldayan kendi enerjisini kendi öreten güneş panelleri görmek istiyoruz...

Kerim Kerim
Kerim Kerim - 3 hafta Önce

Allah akıl fikir versin. Böyle haberciliği mahalledeki dedikoducu kadınlar da yapar.
''..akıllara getirdi.'' ne demek
Akıllara getirmeyle ilgili niyet okuyacağınıza kim alakalıysa arayıp sormayı akıl edemiyor musunuz .

SIRADAKİ HABER