2018 Facebook Video İndirme

Facebook'ta nasıl video indirilir? Bu yazımızda Facebook'tan video indirmenin en hızlı yollarını açıklıyoruz!

2018 Facebook Video İndirme

Video izleme ihtiyacımızın neredeyse tamamını YouTube ile gideriyoruz. Bunun nedeni YouTube'un video çeşitliliği ve sayısı açısından son derece zengin olması. Ancak tek büyük video platformu, YouTube değil.

Sosyal platformların başında gelen Facebook'un video alanındaki varlığı, son senelerde katlanarak büyüdü. Facebook'ta izlenen videoların büyük bir kısmı sessiz izlense de, platform üzerindeki videolar her gün milyarlarca kez izleniyor. Bu sırada Facebook, popüler hesaplara, yayıncılara ve ünlülere milyonlarca dolar dağıtıyor.

Facebook'u ister mobilde, ister masaüstünde veya her ikisinde birden kullanın, platform üzerindeki videolara da baktığınızdan eminiz. Peki bu videoları nasıl indirebilirsiniz?

Facebook'taki videoları indirip telefonunuza veya PC'nize kaydetmek oldukça kolay bir iş. Videoları telefonunuza indirirken uygulamalara ihtiyacınız olacak. PC'de ise herhangi bir ek programa ihtiyacınız yok.

Facebook'tan PC'ye Video İndirme

  1. Videonun üzerine tıklayın ve "Show Video URL" seçeneğine tıklayın.
  2. Video adresi, küçük bir kutucuk içerisinde ekrana gelecek. Bu adrese sağ tıklayarak kopyalayın.
  3. www.fbdown.net adresini açın ve kopyaladığınız video adresini bu siteye yapıştırın.
  4. Download düğmesine tıklayın ve videoyu indirmeye başlayın.

Not: Video indirme işlemi yerine video oyantılmaya başlarsa, videoya sağ tıklayıp "Farklı kaydet" seçeneğine tıklayarak videoyu dilediğiniz bir klasöre kaydedin.

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2018, 13:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER