YEŞİLAY, HALİLİYE KAYMAKAMINI ZİYARET ETTİ

Şanlıurfa Yeşilay Şubesi, Haliliye Kaymakamı Yusuf Ziya Çelikkaya’yı makamında ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu.

YEŞİLAY, HALİLİYE KAYMAKAMINI ZİYARET ETTİ
Şanlıurfa Yeşilay Şubesi, son yıllarda Türkiye’de artan madde bağımlılığıyla ilgili farkındalık oluşturmaya devam ediyor. Dernek, madde ile mücadele ile ilgili yaptığı çalışmalar kapsamında Haliliye Kaymakamı Yusuf Ziya Çelikkaya’yı makamında ziyaret ederek, madde bağımlılığıyla ilgili fikir alışverişinde bulundu.

Daha önce İstanbul Sultangazi Kaymakamı iken, madde bağımlılarıyla ilgili yaptığı projeler ile gündeme gelen Haliliye Kaymakamı Yusuf Ziya Çelikkaya ile bir müddet sohbet eden Şanlıurfa Yeşilay Şubesi Başkanı Muharrem Çelik, ziyaretin olumlu geçtiğini bildirdi.

“KAYMAKAMIN TECRÜBELERİNDEN FAYDALANMAK İSTİYORUZ”

Çelik: “Bağımlılıkla ilgili sayın kaymakamımızın daha önce farklı çalışmalarının olduğunu biliyoruz. Madde ile ilgili başta İstanbul olmak üzere Ankara gibi büyükşehirlerde kaymakamımız farklı çalışmalara imza attı. Kendisi bir eğitim kitabı çıkartarak İstanbul’daki birçok okula dağıttı. Bizde sayın kaymakamımızın tecrübelerinden faydalanmak istiyoruz. Diğer illerde yaptığı çalışmaları Şanlıurfa için de yapmasını istedik. Görüşme gayet olumlu geçti” dedi.

Çelik, madde bağımlılığı konusunun yanı sıra Şanlıurfa’nın kültürel ve sanatsal anlamdada gelişmesiyle ilgilide bilgi alışverişinde bulunduk” dedi.

HABER: Rıdvan ORTAKAYA

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2015, 10:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER