YEŞİLAY GECE ÇALIŞMASI BAŞLATTI

Yeşilay Derneği Şanlıurfa Şubesi madde ile mücadele kapsamında yaptığı çalışmalara bir yenisini daha ekledi. Dernek Başkanı Muharrem Çelik, gece sokakta bulunan vatandaşlar ile sohbet ederek, maddenin zararlarıyla ilgili vatandaşları bilgilendiriyor. Çelik’in bu seferki durağı Eyyübiye İlçesi oldu.

YEŞİLAY GECE ÇALIŞMASI BAŞLATTI
Estetik madde kullanımının giderek yaygınlaştığı ve kullanım yaşının da düştüğü Şanlıurfa’da, vatandaşları bilgilendirmek ve caydırmak için Şanlıurfa Yeşilay Derneği yaptığı farklı çalışmalara bir yenisini daha ekledi.

Yeşilay Derneği Şube Başkanı Muharrem Çelik, maddenin yaygın olarak kullanıldığı mahalleleri gezerek, sokakta bulunan vatandaşlar ile sohbet edip, estetik maddenin zararları ile ilgili bilgilendirme çalışması başlattı. VATANDAŞLARDAN YEŞİLAY’A TAM DESTEK

Çelik, yaptığı çalışmalar kapsamında Eyyübiye’de temizlik görevlisi olarak çalışan Murat Çelik ve mahalle arkadaşları ile bir müddet sohbet ederek, maddeye karşı duyarlı olmalarını istedi. Çelik’in bu önerisini kırmayan temizlik görevlisi Murat Çelik, madde bağımlılığı ile mücadele konusunda Yeşilay Şanlıurfa Şubesi ile beraber hareket edeceğine söz verdi.

Haber: RIDVAN ORTAKAYA

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2015, 10:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER